Pytanie co do reCAPTCHA

Witam!

Czy przy wypełnianiu reCAPTCHA, mogę sobie obrazek z którego mam odczytać wyraz zamienić na jakiś wybrany przeze mnie?

Np.

http://www.google.com/recaptcha/api/ima … zVxAmUCrsA

I wpisać poprawny kod z tego drugiego?

Pozdrawiam.

Link, który podałeś nie działa.

Ale obrazek możesz odświeżać dowoli. Poza tym stosując reCaptcha nie musisz ograniczać się do wpisywania tekstu. Możesz tez np. wpisywać tekst, który czytany usłyszysz w nagraniu audio. I je również możesz odświeżać dowoli.

EDIT: Teraz załapałem o co jest pytanie. Nie, nie możesz. Obrazki generowane są przez usługę sieciową i nie masz na to wpływu.

Nie jest już aktywny bo one wygasają :slight_smile:

Ale nie zrozumiałeś mnie do końca, ja wiem że w reCAPTCHA można odświeżać, ale ja się pytam, czy mogę podmienić obrazek, na mój, który oczywiście też jest obrazkiem recaptcha.

Przykład:

Obrazek na stronie: May chilt

Obrazek który chce podmienić: key berivet

Jakoś podmieniam, wpisuje w input key berivet i zatwiedzam.

To jest dokładnie coś takiego jak odświeżanie, tylko odświeżam na wybrany obrazek a nie losowy.

Edytowałem swój powyższy post.

Możesz spróbować umieścić jakiś skrypt JS na samym dole kodu strony. Obrazek reCaptcha przechowywany jest w div-ie o nazwie recaptcha_image.

Choć nawet jak podmienisz ten obrazek to nie wiem jak wyobrażasz sobie poinformowanie o tej zmianie serwera google :slight_smile: To co chcesz zrobić całkowicie zaprzecza idei systemu reCaptcha. Nie wiem skąd potrzeba tego, co chcesz zrobić. Rozumiem, że szukasz luki w systemie, czy jak? Anyway jak chcesz to się baw, kto wie, może faktycznie znajdziesz jakąś lukę :smiley: Ciebie powinny interesować pola recaptcha_challenge_field oraz recaptcha_response_field.

Nie szukam luki, przynajmniej bym tak tego nie nazwał :smiley:

Nie zamierzam czy raczej nie zamierzałbym (bo chyba jednak to nie możliwe) używać tego w niecnych celach.

Po prostu potrzeba mi w pewnym momencie szybko tą reCAPTCHE przepisać, dlatego myślałem że będzie możliwość przygotowania (wypełnienia) sobie swojej, i ją podmienić z nie wypełnioną. :wink:

Pozdrawiam.