Pytanie co do zwykłej satelity

Mam takie pytanie istnieje zwykła satelita za którą nie płace abonamentu tylko za jej założenie nie wiem jak sie nazywa. I moje pytanie jest takie: Czy wiecie jakie ona ma programy??

zależy od nadajnika i miejsca… możesz mieć 1,2,3, polsat a gdzie indziej możesz mieć te 4 + np: 10 niemieckich :smiley:

Możesz sobie poprostu kupić talerz i dekoder, ale niekodowanych programów jest już bardzo mało więc w zasadzie się to nie opłaca

Ekhm gdzie te stację nadają niekodowany sygnał ??

A jeżeli nawet kolega myśli o tunerze cyfrowym to pokaż mi miejsca w Polsce gdzie ich nie odbiera. Wiązki transponderów satelit z których korzystają polskie platformy (Polsat i Cyfra) obejmują zasięgiem całą Polskę.

http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus.php?m … hotbird-tv

http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus.php?m … a=astra-tv

http://www.cyfrowypolsat.pl/index.php?i … &menu_id=1

BTW nie zauważyłeś że mowa tutaj o TV sateliternej a nie naziemnej ??

nie tylko Polske a 99% Europy , najbardziej popularne w Europie to “gromady” satelit Astra i Hod Bird , na których prawie wszystkie kraje Europy nadają swoje programy publiczne za free czyli niekodowane , niestety ale nie Polska , niedość że płacimy za nie abonament to w dodatku ogranicza sie do nich dostęp , poprostu pazerność polskiej telewizji publicznej .

tak, zgadzam sie. Mam taką satelitę. Na początku programów było dośc sporo, ale z biegiem czasu było ich coraz mniej :frowning: