[Pytanie] Co to za pliki

Witam

Dziś Zainstalowałem nowy system wszystko śmiga jak należy, problemu jako takiego nie ma ale mam pytanie, po instalacji Realtek HD Audio zobaczyłem że w swoim katalogu domowym mam taki katalogo (na zdjęciu jego zawartość)

20090712224355.png

Co to za pliki ? czy to pliki po instalacji które mogę usunąć ? Dziwi mnie to bo nigdy tego nie było gdy instalowałem sterowniki audio,

to są pliki których nie powinieneś ruszać :wink:

No właśnie dlatego pytam, tyzko że nigdy tego katalogu nie miałem

To są sterowniki od karty sieciowej. Pewnie instalator skopiował je tam tymczasowo i nie usunął po instalacji. Możesz je usunąć jak masz je już zainstalowane. Obecnie coraz więcej instalatorów sterowników “śmieci” po różnych katalogach rozpakowując się czy tworząc jakieś niepotrzebne kopie, czasem nawet w ukrytych folderach. Dlatego ja wolę rozpakować ściągnięte sterowniki i wskazać ręcznie folder podczas ich instalacji.

też mi sie wydaje że to po instalacji, sterowniki instalowały się automatycznie z dvd, pliki które powinny być w temp, ale poczekam jeszcze co inni napiszą

Możesz skasować. Pliki sterowników, z których korzysta system nie są przechowywane w folderze użytkownika.

Zrobiłem kopie i usunąłem katalog, po restarcie wszystko ok :slight_smile: dzięki