Pytanie dla posiadaczy Amazon Prima

Wszedł do Polski amazon prime. Pierwsze co pomyślałem to szału nie ma, bo i tak na polskim sklepie amazona nic nie było a przeglądarka jest tak beznadziejna, że szkoda gadać. Jednak zauważyłem, że to nie tylko amazon przecież.

Amazon w prime ma amazon video i amazon gaming. Nie wiem co to ten amazon gaming czy coś w stylu tego od googla.

Wiec nie patrząc na resztę to i tak 49zł/rok dla amazon video brzmi tanio. Ktoś ma subskrypcje, żeby powiedzieć czy jest tam coś wartego obejrzenia + czy są filmy w polskiej wersji językowej? Ewentualnie inne opinie

Są. Jest kilka pereł serialowych. Np najlepszy serial scifi w ostatnich latach pt The Expance.

Można wypróbować na miesiąc za free i sprawdzić czy znajdziemy coś dla siebie. Zresztą 49 zł w skali roku to bardzo dobra cena.

właśnie dlatego jest to podejrzane :slight_smile:

Od wczoraj testuje. Zdążyłem tylko odpalić na TV i sprawdzić czy działa. Na razie nie widzę zastrzeżeń. Myślę że przeboleję to 50 zł nawet jakbym za wiele nie oglądał. Do tego dochodzi darmowa wysyłka. Może na jakieś zakupy się skuszę…

Mam pytanie do formy płatności. Czy kartą debetową typu ekarta mbanku mogę płacić za dostęp do amazon prime?

Jeżeli ma odpowiednio ustawiony limit na transakcje internetowe to pewnie tak.