Pytanie do fanów gry gothic! o misje z bagiennym zielem

(Dudas bad boy) #1

Witam mam takie pytanie do graczy gothica. Jestem paladynem juz tam przeszedłem tę gre kilka razy i moge juz poplynac do tego iraroth czy jak sie to tam pisze lecz nie płyne tylko wykonuje misje poboczne. Mam juz 2 misje u lorda Andre ze mam znaleźć goscia ktory sprzedaje bagiennie ziele ale najpierw mam udać sie do mortisa. Ja tego nie zrobilem i popytałem tych ludzi i nikt nic nie wiem potem znalazłem tego mortisa i on mi gada ze mam pytać sie bez zbroi, dobra pytam sie bez i nic! kogo mam sie zapytać???? wiem ze cos będzie z "BORKA" bo ma stale ten sam tekst ale jak mu sie pytam on mi gada " Nie, zjeżdżaj!" Wie ktoś co robić? help!!

(arlid) #2

porozmawiaj z tą dziewczyną z burdelu czerwona lataria chyba Casia sie zwie:p i na gorze dasz jej 50 złotych monet i ona powinna Ci sie wygadać.

(Robinho74) #3

Ten koles co sprzedaje bagienne ziele jest na farmie onara. Nazywal sie Dar czy jakos tak. Nie pamietam dobrze bo dawno nie gralem. Ale raczej to on

(Dudas bad boy) #4

robinho nie o to chodzi. arlid ale ja juz z nią gadałem i nic.

(arlid) #5

Wczytaj starszy zapis gry bo rozmawiałeś najpierw z nia w zbroi a to luipa ja kiedys w NK nei mogłem naładowac miecza bo tez źle zamotałem fabułe.

(Kriss91) #6

Zrób tak:

1. Zdejmij zbroję.

2. Pójdź do Czerwonej Latarni.

3. Daj "alfonsowi: :smiley: 50 sztuk złota.

4. Pójdź na górę z Nadią

5. Zapytaj ją co i jak.

6. Wyjdź przed budynek.

7. Zagadaj z tym kolesiem. (nie mów od kogo się dowiedziałeś tych informacji).

8. Pójdź do magazynu portowego.

9. Zabij kolesia.

10. Poszukaj skrzynki i weź bagienne ziele.

11. Pójdź do Lorda Andre.

I tu 2 rozwiązania:

a)Jeśli chcesz być dobrej duszy :smiley: Oddaj bagienne ziele Lordowi Andre

b)Jeśli chcesz mieć zaliczony dodatkowy quest, powiedz, że wrzuciłeś paczkę do basenu portowego. Wtedy pójdź do farmy Onara. Tam gdzieś jest koleś który szuka paczki z bagiennym zielem. Z resztą powinieneś sobie poradzić :mrgreen:

PS. Sorra, że czasami trochę mało szczegółów podałem, ale nie za dobrze już pamiętam GOTHICA II.

(Sevrild) #7

Poradnik do gry GOTHIC II

:arrow: http://www.sztab.com/poradniki,Gothic-II,589.html