Pytanie do osób znających konsole PS4 od strony technicznej

Od 2 miesięcy mam PS4 i grę GTA V z którą dzieje się coś dziwnego. W niektórych miejscach w mieście animacja dość mocno zwalnia. Wiem że ta gra ma ten problem bo pisali o tym w zagranicznych recenzjach (szczególnie na PS4) ale u mnie chyba coś jest nie tak.

Pokazywałem to trzem znajomym i mówią mi że oni niczego nietypowego nie widzą i mam nie marudzić.

Wiem że dużo ludzi boryka się ze spadkami fps w GTA V. Na supporcie rockstara jest duży wątek na ten temat. Dostrzegam to też oglądając streamy ludzi na Twitchu.

Nie mam innych gier więc nie mogę sprawdzić jak działają w porównaniu do GTA V. Konsola i gra ma najnowsze aktualizacje. Próbowałem grę przeinstalować i odbudować bazę danych. Nic to nie dało. Płytka z grą czysta, bez rys.

Zerknijcie jak to wygląda i napiszcie czy nie kwalifikuje się to do reklamowania konsoli.

Celowo wybrałem duży pojazd i kręciłem się w miejscu w którym animacja nawala wyjątkowo dokuczliwie (szczególnie od 3 minuty). Są jeszcze 3 inne takie newralgiczne lokalizacje. Poza miastem wszystko chodzi płynnie:

https://www.youtube.com/watch?v=pTSBX-44fYo

 

Może test dysku twardego, ewentualnie sprawdź czy konsola się nie przegrzewa.