Pytanie do posiadaczy Radeon 4870x2, microstuttering


(system) #1

Witam!

Mam zamiar kupić ową kartę do mojego zestawu. Czy może powiedzieć ktoś z właścicieli posiadających ta kartę czy występuje u nich takie zjawisko? Chce być w 100% pewien, ponieważ waham się miedzy GTX280 a Radkiem.


(Pasta Do Zębów) #2

Bierz radeona. Ale musisz mieć wtedy monitor 22"+ bo na większych lepiej łazi.

O co biega??


(system) #3

Mam zamiar brać 24" a oto link gdzie pokazane jest o co chodzi w tym zjawisku http://pclab.pl/art33407-25.html


(Wiktor 1996 96) #4

bierz radka wiesz 2gb super wydajność bier ją polecam


(steemm) #5

było tym na pclabie że w crossfirex i w karcie x2 czasami sa mikrosekundowe freezy które mozna niestety odczuć podczas grania, powodem jest niedopracowanie gier pod wiele GPU przetwarzające grafike


(system) #6

Dlatego chyba wezmę GTX280 ale najpierw chcę poznać opinię posiadaczy tej karty. Jeden z ludzi na PClabie powiedział, że wyeliminowano już to ale chcę być w 100% pewien ze wszystko będzie ok.


(Pasta Do Zębów) #7

Poczekaj do końca roku aż wyjdą nowe karty od nVidia i Ati. One będą dawać czadu!

Jak chcesz teraz to bierz HD 4870 x2. Poczytaj jakieś testy lub wideo na YouTube.


(system) #8

Zbytnio tyle czasu nie chcę mi się czekać. Siedzę teraz na starym sprzęcie gdzie gry chodzą ledwo na LOW a co mówić kiedy w październiku i w listopadzie zaleje nas nawał wielu nowych tytułów. Chociażby GTA4, PES 2009, FarCry2, CoD5 i wiele innych. Teraz mam duży fundusz na komputer i wolę wykorzystać go teraz niż czekać. Tak można w nieskończoność.


(Mirekgw) #9

Lepiej zaczekaj i zrób zakupy po nowym roku ja wolałbym wytrzymać i mieć lepszy sprzęt końcówka roku to najgorszy okres za trzy miesiące nastąpi wysyp nowości i te produkty dostępne teraz spadną będą dużo tańsze