Pytanie do was

Od roku zajmuję się robieniem gier na Androida ,
ostatnio zaczęłam tworzyć nową grę w stylu lola,
Chcę żeby była płatna od 5 do 20 zł, ma mieć bardzo mało lagów. Ile jesteście gotowi zapłacić za pobranie gry?:thinking:

jak od pseudo deva, co dopiero zaczął robić gry, to raczej musiałby mi dopłacić, żebym to zainstalował.

Nie

Pytanie może nie jest złe, ale przede wszystkim, aby płacić za jakąś grę, to najpierw muszę ją gdzieś zobaczyć, sprawdzić i wiedzieć, że to na pewno jest coś, na co mogę wydać choćby i 1 zł.
Jest mnóstwo darmowych gier (i programów), których i tak nigdy nie zainstaluję, bo każda instalacja, w tym instalacja gry, to wprowadzenie do systemu kolejnego programu, który musi być pewny.

Dziś smartfon nie jest jedynie telefonem z funkcją gry, to także, a może przede wszystkim, komputer który przetwarza dane wrażliwe, w tym ubezpieczeniowe, zdrowotne (choćby e-recepty), służy za dowód osobisty i bankową kartę debetową.
Dlatego tak ważne jest instalowanie wyłącznie “pewnych” programów, a nie jakichś przypadkowych.

1 polubienie

Myślę, że za dobry produkt bez ‘pay-to-win’ i więcej można zapłacić. No ale musi być to dobry produkt.

Jak ktoś opisuje swoją grę, że jest w stylu innej, to zazwyczaj jest to porażka.