Pytanie dot. chmury OneDrive na win 10

Cześć, kupiłem nowy laptop, a stary chcę sformatować dla siostry za pomocą funkcji recovery.
Na chmurze mam bardzo ważne pliki i tutaj pytanie, czy jak odłączę stary laptop od chmury ( tą opcją na zdj) to na nowym usunie mi pliki na chmurze i będę przenosić kopie ze starego na nowy, czy jednak te pliki zostaną? Oba laptopy synchronizują to samo konto i te same pliki.

Na nowym sie logujesz do chmury i zaznaczasz opcje by byly dostepne na nim. Na starym wylogowujesz sie z Onedrive. I po temacie. Własnie to robiłem. Tylko z głową. Jak cos to pamietaj, że wszystkie usniete pliki w Onedrive, są dostepne przez 30 dni w koszu. Chyba, że wybierzesz inna opcje. Lepiej sprawdz ustawienia kosza logujac sie przez przegladarke. Ja musialem czekac bo nie mam światłowodu, a plikow ponad 100 GB

Miałeś taki sam komunikat? Mam wrażenie że jak dam OK teraz to usunie mi pliki z chmury a zostaną tylko te które mam zapisane gdzieś na dysku.

Wylogowywałeś się poprzez odłączenie czy inaczej? Bo w przeglądarce się wylogowałem ale i tak nadal jest synchronizacja.

Nic ci się nie skasuje. Odłącz i zaloguj na nowym. Koniec.

1 polubienie