Pytanie dot. Działania Windows 10

(Qhuertez) #1

Witam. Mam takie pytanie - Czy laptop o specyfikacji poniżej da radę z windows 10 i czy są może modyfikowane sterowniki , które napewno działają pod w10? Będzie laptop wykorzystywany do Painkiller i przeglądania internetu. 

Specyfikacja:

CPU: AMD E-240 @ 1x1,5ghz

GPU: AMD Radeon HD 6310 @ 512mb

RAM: 2GB

(Pablo79) #2

Specyfikacja komputera powinna bez problemów pozwolić na instalację Windows 10.

Co do sterowników to trzeba by było zajrzeć na stronę producenta czy udostępnia drivery dla Win 10, ewentualnie spróbować zainstalować te które masz w obecnym systemie.

Jeżeli nie zamierzasz zwiększać pamięci RAM to przy obecnych 2 GB to raczej zalecałbym wersje 32 - bitową, ponieważ raczej będziesz chciał używać innych programów niż tylko samego systemu. W przypadku edycji 64-bitowej Windows 10 to powinno być minimum 4 GB.

(Qhuertez) #3

Sterowniki - Posiadam wszystkie na w10 , że 32bit to wiem ale czy warto instalować ? Tzn. Wliczając , że znajdę zmodowany sterownik do GPU aby czasem pograć w Serius Sama ( Chociaż nie widziałem żadnych spadków FPS w w10 ).

I tu właśnie mam prośbę. Miał ktoś GPU z serii AMD Radeon HD 6xxx i używał zmodowanych sterowników ? Jeżeli tak to bym poprosił o link :slight_smile: