Pytanie dot. Obudowy - Chieftec (lub inny wybór wsród "Small form Factorów") do zbudowania "Retro PC"

Mam dwa pytania dot. Obudowy “Chieftec UE-02B”:

  1. Czy będzie pasować standardowa Karta Graficzna (GeForce FX) bez śledzi Low Profile? Bo przeszukając w recenzjach (np. “http://ru.gecid.com/cases/chieftec_uni_ue-02b/?s=all”) to na moje oko mogłoby pasować ale nie jestem do końca taki pewien - Zamierzam zbudować właściwie kompaktowe “Retro PC” które się mieśći i nie zagraca zbytnio miejscami (Takie jak “Raspberry Pi” w dzisiejszych czasach)
  2. Czy akurat “Chłodzenie do procesora” typu: “AAB P1” mogłaby pasować czy mogą lekko zahaczać? [bo szerokość obudowy jest do 105mm|Standardowym coolerom stanowczo dziękuje - Nie chłodzą się całkiem dobrze jak te które są nieco większe lub szersze w chłodzeniu niż Standardowe - Takie jak te chłodzenie: “m.banggood.com/Pccooler-E92F-90mm-4-Pin-Blue-LED-CPU-Cooler-Cooling-Fan-for-Intel-LGA775-115X-AMD-AM2-AM2-p-1168983.html”]

To jeśli żadna z wszelkich pytań nie pasuje to jaka obudowa mogłaby pasować (bez miejsca na “stację dyskietek” i bez śledzi “Low profile”)
Nawet zadałem pytanie Producentowi ale myśle że tutaj mógłbym dostać szybką odpowiedź.

Płyta główna: AsRock 775i65G R3.0 (do Celeron’a D360 - nie chcę skorzystać z dwóch rdzenii/wątków typu “Pentium 4/Core 2 Duo”)

tylko karty low profile
chłodzenie


Temat do zamknięcia. Myśle że “Micro Tower” byłby dobrym pomysłem. W końcu do chłodzenia w miarę pasuje i nie sprawia wrażenia że “zagraca” nie potrzebnie. Więc tak jak myślałem na budżet nie ma tańszego niż “Micro Tower”'y.
Dziękuje za odpowiedź.