Pytanie dotyczące Allegro

W środę w tamtym tygodniu wygrałem pewien przedmiot na Allegro, przyszedł mi e-mail od sprzedającego i wszystkimi danymi, na dugi dzień w czwartek po południu poszedłem przelać pieniądze wszystko poszło ok. moje pytanie w ile powinna dojść zwykła przesyłka ? Czy powinienem się już bać ze stracę kilkanaście zł ? :stuck_out_tongue:

Dodam jeszcze że sprzedawca miał tylko kilka negatywnych komentarzy a przeważały pozytywne i to znacznie :slight_smile:

Z góry dzięki :slight_smile:

  1. pieniądze mogły być na koncie sprzedającego dopiero w poniedziałek

  2. z Pocztą Polską to jest różnie - ostatnio priorytet szedł do mnie 3 dni

  3. więc spokojnie…wszystko będzie ok !!

Hehe mam nadzieje że wszystko będzie ok :slight_smile: Dzieki :stuck_out_tongue:

Przesyłki priorytetowe na allegro na terenie całej Polski idą na ogół 1-2 dni. Dzień, dwa nie robi różnicy, może sie jednak zdarzyć, że z winy np. poczty przesyłka znacznie się opóźni. Również sprzedający też może czasem nawalić. Ostatecznie na pewno wszystko będzie ok! Pozdrawiam

no jak dostał Pieniądze i wysłał następnego dnia to we wtorek albo środę to możliwe ze będziesz miał choć w to watpie

to głównie wina poczty polskiej. zależy jeszcze jak przelałeś pieniądze. jeśli przez pocztę to on może je mieć na koncie nawet po 2-3 dniach od dokonania przelewu…

Maksymalny czas oczekiwania na przesyłkę wynosi 2 tygodnie, jest to zawarte w regulaminie allegro. Dopiero po tym okresie możesz zwrócić się do wysyłającego co dzieje się z przesyłką gdyż on jest odpowiedzialny za nią do momentu dostarczenia jej do domu.

nie ma co panikować tak od razu, zanim Ci kasę przeleją trochę czasu minie+ facet musi się skapnąć, że dostał już kasę i powinien Ci wysłać paczkę czy tam list+ facet musi to wysłać,a potem jeśli to zwykły list to musi dotrzeć i jeszcze jakiś listonosz musi Ci to przynieść, nie wiem jak u was ale u mnie listonosze nie chodzą codziennie ;] wiec paczka moze dojsc wczesniej i poczekać na poczcie aż kogoś wyślą…

jak ja kiedyś długo czekałam na przesyłke to okazalo sie ze facetka dostala moj przelew ale nie zwrocila na niego uwagi bo byl przez poczte a nie przez bank i gdybym do niej nie napisała, to by mi nie wysłała…

Ja bym powiedział, że jak kilka to aż a nie tylko

czemu? uwazasz ze jak ktos ma pare tysiecy pozytywow albo nawet pare setek i kilka negatywnych to zaraz nie mozna u niego kupowac? to bys nic na allegro nie kupil chyba :stuck_out_tongue: zalezy jeszcze za co sa te komentarze, ktoś moglby np. napisac negatywa za to ze paczka za dlugo szla podczas gdy bylaby to wina poczty, ktos mogl nie zaplacic albo sie nie skontaktowac i dlatego nic nie dostac, takich przykladow jest mnostwo