Pytanie dotyczące allegro

mam pytanie zwiazne z allegro. Za wystawienie przedmiotu sie płaci i w rachunkach saldo bieżace wynosci jakas kwote i co to ma byc, czy trzeba zapłacic allegro czy nie? I w jaki sposub?

jesli masz np. -4.85 to musisz im zaplacic 4.85 zl.

oczywiscie ze tak. Przy wiekszych kwotach komornik moze wejsc :smiley:

moje allegro>rachunki>wplac> tam juz sa opisane sposoby zaplaty

aha i jak zapłace to rachunki wyzeruja sie mam rozumniec???

Naturalnie :slight_smile:

Ale przy małych sumach nie masz co się bać, po jakimś czasie nie płacenia przychodzą dwa listy do Ciebie jeden proszący o zapłatę a drugi informujący, że mogą wysłaćfirmę windykującą… ale… pomyśl czy opłacałoby sie im wysyłać firmę windykującą do ściagnięcia 1,50zł długu :wink:

jesli masz saldo bierzace na zielono to jest spoko 8)

jak cena bedzie juz dosyc wysoka to najpierw wysylaja do ciebie podajze 3 maila z prosba o zaplate rachunku a puzniej dostajesz listy pocztowe :?

Przysyłają maila z prosbą o wpłate jak saldo przekroczy -10zł. Wystarczy przeczytać regulamin :stuck_out_tongue:

ja mam na alegro - 10,65 zł i nic nie dostałem do zapłaty a konto dalej aktywne bo mam dwa konta widocznie czeba przekroczyć 20 złotych

:o

Rachunki wysyłają pierweszego dnia każdego miesiąca. Dostaniesz 1 lipca :stuck_out_tongue: Wystarczy że wpłacisz 66gr i się odczepią

Ja tam na razie mam 2.60 zł. A za tyle raczej komputera mi nie skonfiskują :stuck_out_tongue:

Dopiero od 50zł jeśli się nie myle sprawa idzie do windykacji