Pytanie dotyczące Autoconecta i neostrady

(Pzontek) #1

Witam wszystkich, mam kilka pytań: :wink:

1. Zainstalowałem stery przerobione na LAN dla modemu sagem 800 na moim kompie i nie wiem jak skonfigurować autoconekta zeby mi sam sie podaczał do neta, jak dawałem nowe połączenie w Winie to tez to nic nie pomogło.... Wie ktos jak skonfigurować takie połączenie ?? i co polecacie tryb LAN czy WAN ??

Dodam ze jak zainstaluje modem w WAN i skonfiguruje połączenie to bezproblemu mi startuje net z systemem

2. Zainstalowałem stery w trybie WAN i skonfigurowałem Autoconecta i wszystko działa dobrze tylko zapragnąłem mieć do tego wszystkiego 45dniowy program cFos (on powinien działac na sterach WAN) i zainstalowałem go zgodnie z instrukcją zamieszczoną tu:

http://turbokrecik.info/index.php?go=81

ale nie mam pewnosci czy cFos działa bo:

a) jak klikam na niego w trayu ppm i wyswietla sie menu i jak wybiore opcje "Connection raport" to wyświetla mi sie cos takiego :frowning: :

problem9to.th.jpg

i nie wiem co to ma znaczyc :frowning:

b) gdy klikne na nim dwa razy to wyskakuje cos takiego:

problemn28wr.jpg

i nic sie tam nie zmienia :frowning:

dodam ze zmieniłem połączenie i teraz autoconect automatycznie ma połączenie "neostrada with cFos" wie ktos w jaki sposób uaktywnic cFosa ??

3. i ostatnia sprawa...

podczas instalacji cFosa i jego konfiguracji nie wyswietliło mi sie ostatnie okienko z tutoriala jaki podałem wyzej mówie dokładnie o tym:

asf4jw.jpg

moze dlatego cFos mi nie chce działac.... kopałem w całym programi zeby włączyc Traffic Shaping ale nie umiałem tego znalesc, moze ktos wie gdzie tego szukać ?? Ps. próbowałem reinstalki

dziekuje wszystkim za pomoc :wink:

(Tomek Zamlynny) #2

uwazam ze nie potrzebne jest w/w przedstawione oprogramowanie:

Start=>> Programy=>> Akcesoria=>> Komunikacja=>> Kreator Nowego polaczenia

Polaczenie z Internetem=>> Konfiguruj moje polaczenie recznie=>> Polacz uzywajac modemu telefonicznego

Nazwa uslugodawcy internetowego=>> dowolna

Numer telefonu=>> *

Nazwa użytkownika=>> ktore otrzymales podczas rejstracji 

Haslo=>> ktore otrzymales podczas rejstracji