Pytanie dotyczące czyszczenia programem WinUtilities

Witam chciałbym się dowiedzieć co odhaczyć podczas skanowania i czyszczenia programem WinUtilities 9.64 by nie czyściło mi zapamiętanych ikonek(obrazków) w zakładkach daje screena :slight_smile: http://zapodaj.net/c6f2881692f7.jpg.html

Proszę mnie pokierować gdzie wejść i co odznaczyć :wink:

Dzięki Pozdrawiam :slight_smile:

Te ikonki nazywają się favikony (favicons) i w Firefoksie zapisywane są razem z zakładkami (bookmarks). Czyli tych hasełek musisz szukać.

Przepraszam ale mam tylko takie coś więc nie wiem która to opcja w tym programie żeby jej nie czyścić http://zapodaj.net/9fc0af99e073.jpg.html i to http://zapodaj.net/b60d4f5f0c39.jpg.html

Pozdrawiam :slight_smile:

spróbuj czy odznaczenie czyszczenia tymczasowych plików internetowych coś da. Nie ma wyszczególnionego dla Firefoksa. Ja np. mam Chrome której w ogóle nie ma tam. Ale to mało istotne dla mnie. Czyszcze jak coś to przez samą przeglądarke w opcjach. Poza tym jedź jak jest. Czyść favicony bo i po co ci to? Zawsze bedziesz miał je wyświetlone aktualnie:)

ok jak nie ma na to rady to zostawię tak jak jest chociaż odkurzacz 12 mi tego nie robił ale dużo zostawił pozostałości które znalazł WinUtilities :wink:

Pozdrawiam :slight_smile: