Pytanie dotyczące E-mule

Witam! Mam pytanie. Dlaczego jak mam ustawione:

limit odbierania na 32KB/s a wysyłania na 12 KB/s

to ściagam średio 15KB/s a wysyłanie 10KB/s jak mam ustawione:

limit odbierania na 320KB/s a wysyłania na 120KB/x

to ściagam średio 20KB/s a wysyłam sredio 30KB/s a czasami nawet 70 KB/s. Może wszyscy by sobie ustawili limit wysyłania na bardzo duzy i wtedy wszyscy by sciagali z maksymalna możliwą prędkościa. I jeszcze jedno jestem LowID i czy istnieje coś w rodzaju drabinki dzięki której mozna awansować w kolejce i być coraz wyżej? Z góry dzięki! !!

Mam LAN 256KB/s jakie proponujecie ustawienia???

Nie ma sposobu, by mieć HIgh ID, a jak masz łącze 256kbps, ustaw pobieranie 30, wysyłanie 15.

Jak chcesz mieć High ID to zmień port na 80 a co do pobierania to przeczytaj to http://www.forum.dobreprogramy.com/viewtopic.php?t=2728

Ale jak mam te wieksze ustawienia to i tak nic nie trace. A dzieki temu ludzie moga ode mnie szybciej sciagac. Jak mam zmienic ten port

Ustawienia=>Parametry łącza=>Port klienta. Zmień oba na 80

Teraz siedzę na innym kompie, na którym mam HighID. Mam tu łącze 128kbps. Zmieniłem te porty i nic. Dalej mam LowID…

Zrobiłeś restart eMule? U mnie to działa mam tylko wew IP a mam High ID

ja tez zmienilem zrestartowalem i nic

Restart nie pomógł :frowning:

Może to zależy od operatora :o . Mam ustawioną emule tak:

Pobieranie 100kb/s Wysyłanie 40 kb/s. Porty na 80. Ostateczny limit 3000. Ilość połączeń 400. Załączony kad i eD2K. Wyłączone proxy

Zmiana na port 80 nigdy nic nie da… W ogóle nie da się połączyć wtedy, o ile dobrze pamiętam, bo eMule nie współpracuje z tym portem.

UPDATE. Oki… Połączyć się da, ale i tak jest LOW ID…

Ludzie! !!

Teraz siedzę na innym kompie, na którymustawione są posrt 4662 i 4672 , i mam HighID. I też ładnie chodzi. Mam łącze 128kbps…