Pytanie dotyczące Gwiazdy na fotka.pl

Witam !

Wie ktoś może jak zostać za darmo gwiazdą na ftoka.pl ???

Z góry dzięki za odpowiedź

To może to pytanie zadasz na forum fotka.pl ?

:roll:

Gwiazdą zostajesz na 7 dni po weryfikacji konta, a reszty informacji uzyskasz na forum fotka.pl

Łyha89

gwiazdą to trzeba sie urodzić :mrgreen:

a co d otematu to czytaj FAQ na stronie fotki

bądź też forum fotki

Ja już gwiazdą się urodziłem 8) Teraz czas zostać gwiazdą na fotka.pl

ostatnio była taka promocja na fotce żeby potwierdzić wiarygodność konta podając swój numer komórki i zostawało sie gwiazdą na tydzień

A numer wędrował nie wiadomo gdzie i do kogo. Później przychodzą sms-y ze spamem tylko co chwilę.

taa… sam serwis fotka.pl staje sie komercyjny :slight_smile: ostatnio zrobilo sie tam ciasno i nastepuje emigracja :slight_smile:

co do całego rozwiązania z “zostań gwiazdą” … z tego co mozna zauwazyć odświeżajac strone co kilka minut… widać ze jest tam ogromna rotacja nowych userów wiec czy jest sens wykupywać abonament tylko po to aby na kilkanascie minut byc na 1 stronie serwisu ?:slight_smile: bo tylko taką widzę korzyść :slight_smile:

Podobno nie emituja reklam jak ma sie abona…ale w praktyce wygląda to inaczej :slight_smile:

jak niby to wygląda w praktyce :>

bo ja jakoś nie mam reklam :stuck_out_tongue:

Zostań gwiazdą na serwisach typu onephoto.net , digart.pl - tam nie wykupisz tego za kasę tylko umiejętności :wink:

weryfikacja była poto iż na allegro można było nabyć konto gwiazdy kod za 1zł na 30zł a teraz jest weryfikacja i tylko ze swojego numeru kom mozna kupić gwiazde, innego sposobu już chyba nie ma by obejść.

Zgodzę się z przedmówcami. Powoli do tego portalu zakrada sie czysta komercja. A już podawanie gdziekolwiek swojego numeru telefonu uważam za przesadę . Jeżeli uważacie inaczej napiszcie.

Tak bezblędnie ze sie otworzyc nie chce :wink:

Takiego czegoś, jeśli idzie o fotke.pl nie zauważyłam- mam “Gwiazdę” i jakoś spamu żadnego przez te kilka miesięcy nie dostałam.

Ja np. akurat na to nie patrzyłam, żeby być widoczną na głównej stronie przez kilkanaście minut :roll: Chodziło mi o to, żebym mogła bez ograniczenia pisać komentarze i żebym widziała kto mnie obserwuje z ukrytego profilu i wchodzi do mnie kilkanaście razy na dzień- takie coś jest naprawdę drażniące…