Pytanie dotyczące karty GTX 750 Ti

(NezY Aka Derp) #1

Witam, jako iż pare miesięcy temu prosiłem o wybór karty graficznej do gier i pewien użytkownik polecił mi GTX 750 Ti 2gb OC chciałem sie jeszcze raz na szybko dopytać :

-Czy procesor wyrobi ? : AMD Phenom II X6 1100T 3.30 GHz

-Czy płyta wyrobi ? : ASUS M4A88T-M/USB3

Link do karty : http://www.komputronik.pl/product/218248/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/GeForce_GTX_750Ti_Asus_2GB_HDMI_DVI_DSUB_PCI_E_OC_z_NVIDIA_GeForce_Experience_10USD_In_game_value_World_of_Tanks.html

(Odyniec_Stary) #2

Procesor wyrobi, ale ma taką wydajność jaką ma. Spadki klatek będą widoczne.

Płyta główna obsłuży kartę. 

I nie kupuj Asusa za takie pieniądze w kompuszrocie. Chyba że to tylko przykład.

Nie mniej wystarczy Palit http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/9770241

(NezY Aka Derp) #3

To w końcu którą wybrać ?

A przy tej z  palita też będą spadki ?

(Rybak09) #4

Na każdej będą bo to wina procesora i tylko wymiana procesora uzdrowi sytuacje

(NezY Aka Derp) #5

No nie brzmi zafajnie :confused: to wgl. będzie sie dało grać w coś czy nie ?

Sam wiem,że ten komputer nie jest za dobry ale chce chociaż grać na najniższych ustawieniach

(Rybak09) #6

Jasne że będzie się dało grać we wszystko, to już od konkretnej gry zależy jakie ma wymagania względem procesora.

Tylko musisz się pogodzić z niższymi detalami i szarpnięciami w niektórych grach. Może się też trafić jakiś tytuł niegrywalny.  

Np wiedźmin 3 na niskich powinien być grywalny

(NezY Aka Derp) #7

a gta v ? od 2009 roku jestem wielkim fanem gta i zagrałem w prawie każde gta na PC tylko nie gta v poza tym używałem strony game-debate.com lub systemrequimentslab.com i rzeczywiście nie do wszystkich gier wystarczy procesor, poza tym ja mam na myśli gry takie jak : gta v,fallout 4,mad max oraz niektóre tytuły w które narazie moge grać tylko na minimum albo lekko wyżej np. insurgency 

Poza tym z tego co widziałem to fallout 4 jest dobrze zoptymalizowany bo PCLab.pl zagrali w fallouta 4 na komputerze nie spełniającym wymaganań na najniższych detalach i dobrze chodziło

(djosdanielos) #8

W GTA V  pograsz, reszta też będzie grywalna przy odpowiednich ustawieniach grafiki czyli detale mniej więcej średnie.