Pytanie dotyczące karty GTX 750 Ti

Witam, jako iż pare miesięcy temu prosiłem o wybór karty graficznej do gier i pewien użytkownik polecił mi GTX 750 Ti 2gb OC chciałem sie jeszcze raz na szybko dopytać :

-Czy procesor wyrobi ? : AMD Phenom II X6 1100T 3.30 GHz

-Czy płyta wyrobi ? : ASUS M4A88T-M/USB3

Link do karty : http://www.komputronik.pl/product/218248/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/GeForce_GTX_750Ti_Asus_2GB_HDMI_DVI_DSUB_PCI_E_OC_z_NVIDIA_GeForce_Experience_10USD_In_game_value_World_of_Tanks.html

Procesor wyrobi, ale ma taką wydajność jaką ma. Spadki klatek będą widoczne.

Płyta główna obsłuży kartę. 

I nie kupuj Asusa za takie pieniądze w kompuszrocie. Chyba że to tylko przykład.

Nie mniej wystarczy Palit http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/9770241

To w końcu którą wybrać ?

A przy tej z  palita też będą spadki ?

Na każdej będą bo to wina procesora i tylko wymiana procesora uzdrowi sytuacje

No nie brzmi zafajnie :confused: to wgl. będzie sie dało grać w coś czy nie ?

Sam wiem,że ten komputer nie jest za dobry ale chce chociaż grać na najniższych ustawieniach

Jasne że będzie się dało grać we wszystko, to już od konkretnej gry zależy jakie ma wymagania względem procesora.

Tylko musisz się pogodzić z niższymi detalami i szarpnięciami w niektórych grach. Może się też trafić jakiś tytuł niegrywalny.  

Np wiedźmin 3 na niskich powinien być grywalny

a gta v ? od 2009 roku jestem wielkim fanem gta i zagrałem w prawie każde gta na PC tylko nie gta v poza tym używałem strony game-debate.com lub systemrequimentslab.com i rzeczywiście nie do wszystkich gier wystarczy procesor, poza tym ja mam na myśli gry takie jak : gta v,fallout 4,mad max oraz niektóre tytuły w które narazie moge grać tylko na minimum albo lekko wyżej np. insurgency 

Poza tym z tego co widziałem to fallout 4 jest dobrze zoptymalizowany bo PCLab.pl zagrali w fallouta 4 na komputerze nie spełniającym wymaganań na najniższych detalach i dobrze chodziło

W GTA V  pograsz, reszta też będzie grywalna przy odpowiednich ustawieniach grafiki czyli detale mniej więcej średnie.