Pytanie dotyczące Microsoft Windows upgrade


(Brzegowski) #1

Witam

Mam pytanie troszkę niepasujące do tego działu, ale wydał mi się jednak najodpowiedniejszy. :wink:

Wczoraj na allegro.pl znalazłem taką aukcję: http://allegro.pl/windows-7-anytime-upg ... 93857.html Wydaje mi się ona troszkę podejrzana, ponieważ cena jest dosyć niska, a dodatkowo dziwna wydaje mi się możliwość zrobienia upgradu systemu za pomocą jednego pakietu do wersji Ultimate systemu zarówno z wersji Starter, Home Premium i Professional. Czy jest to możliwe? Co myślicie o tej ofercie? :slight_smile:

Chciałem się także zapytać, czy z użyciem tamtego pakietu z aukcji allegro mógłbym zupgradować mój system - Windows 7 Home Premium 64-bit, który jest w wersji OEM?

Mam także do Was jeszcze jedno pytanie troszkę odbiegające od działu, a mianowicie, w wymaganiach systemowych Autodesk 3DS Max pisze, że Windows jest wymagany w wersji Professional, czyli na Home Premium mi nie pójdzie, ale na Ultimate już tak?

Proszę o odpowiedź, za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję. :slight_smile:


(system) #2

Nie można zaktualizować z wersji Starter do Ultimate. Tu jest link z microsoftu. http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … me-upgrade


(Filipmoto2010) #3

Oczywiście nie ma takiej możliwości sprzedający zdecydowanie ma za mało gwiazdek i lokalizacja w USA daj sobie spokój


(Brzegowski) #4

A co do tego, że mam wersję OEM systemu, to nie ma to znaczenia przy wyborze pakietu Windows Anytime Upgrade? :slight_smile:

Nie wiecie jak z tym Autodesk 3DS Max - musiałbym zupgradować system, aby uruchomić ten program? :slight_smile:


(Xparanienormalnyx) #5

Oj wiele już o tym było… Jest możliwość takiego upgrade’u ale za pomocą zmodyfikowanych piratów, co oczywiście jest nielegalne i lepiej już po prostu ściągnąć sobie pirata z neta za darmo. No i pachnie mi tu sprzedażą samych kluczy, co też jest podejrzane.

Btw. poczytaj sobie trochę o fake windows w google i pooglądaj na youtube :wink: Skurczybyki nawet hologramy microsoftu już podrabiają.