Pytanie dotyczące odwołania oferty na allegro

Witam.

Mam aukcję na allegro:

http://allegro.pl/item898645844_tp_link … _wifi.html

Na której wystawiłem 2 przedmioty - oba na jednej aukcji, oba w licytacji. Wiem, że jest możliwość anulowania całej licytacji przed zakończeniem, bo np. mamy kupca spoza allegro, ale czy można anulować sprzedaż jednego z dwóch przedmiotów, bo właśnie taka sytuacja ma miejsce? Chodzi o to, że jeden koleś jest w stanie kupić ode mnie 1 z dwóch przedmiotów poza allegro - zależy mu bardzo na czasie, tak więc ja potrzebuje anulować/zamknąć jedną aukcję.

Jak to zrobić?

Namek91 , nazwij temat konkretnie. Inaczej zostanie usunięty.

Wszelkie zasady odwoływania i możliwości są opisane w pomocy. Warto zapoznać się z tymi tematami.

Nie ma takiej opcji.

Jest możliwość odwołania całej aukcji.

Co więcej, wg regulaminu nie możesz odwołać aukcji jeśli ktoś zaczął licytować. Poza tym, żeby odwołać aukcję trzeba wpierw odwołać po kolei każdego kupującego i nas końcu dopiero aukcję.

Tłumaczenie w aukcji, że jeden przedmiot się popsuł jest cienkim tłumaczeniem i któryś z licytujących może zwrócić się do allegro, że wstawiasz ludziom kit. W ostateczności możesz (nie musisz) dostać ostrzeżenie.

Jeśli wystawiłeś aukcję to znaczy zaakceptowałeś regulamin, więc nie łam go bo ktoś coś chce. A jak się rozmyśli to zostaniesz z gorącym kartofelkiem w łapie…

Nie wiem, czy to przejdzie Ci, ale możesz poprosić kumpla, żeby przelicytował tą jedną sztukę. Kasy Ci nie da, Ty jemu sprzętu też nie, komentarz najwyżej później, a przedmiot będzie sprzedany. Za np. 250 zł tego nie sprzedasz :wink:

Polak potrafi :stuck_out_tongue: