Pytanie dotyczące odwołania oferty na allegro


(Namekxxx) #1

Witam.

Mam aukcję na allegro:

http://allegro.pl/item898645844_tp_link ... _wifi.html

Na której wystawiłem 2 przedmioty - oba na jednej aukcji, oba w licytacji. Wiem, że jest możliwość anulowania całej licytacji przed zakończeniem, bo np. mamy kupca spoza allegro, ale czy można anulować sprzedaż jednego z dwóch przedmiotów, bo właśnie taka sytuacja ma miejsce? Chodzi o to, że jeden koleś jest w stanie kupić ode mnie 1 z dwóch przedmiotów poza allegro - zależy mu bardzo na czasie, tak więc ja potrzebuje anulować/zamknąć jedną aukcję.

Jak to zrobić?


(Monczkin) #2

Namek91 , nazwij temat konkretnie. Inaczej zostanie usunięty.

Wszelkie zasady odwoływania i możliwości są opisane w pomocy. Warto zapoznać się z tymi tematami.


(PaPuX) #3

Nie ma takiej opcji.

Jest możliwość odwołania całej aukcji.


(dark__jedi) #4

Co więcej, wg regulaminu nie możesz odwołać aukcji jeśli ktoś zaczął licytować. Poza tym, żeby odwołać aukcję trzeba wpierw odwołać po kolei każdego kupującego i nas końcu dopiero aukcję.

Tłumaczenie w aukcji, że jeden przedmiot się popsuł jest cienkim tłumaczeniem i któryś z licytujących może zwrócić się do allegro, że wstawiasz ludziom kit. W ostateczności możesz (nie musisz) dostać ostrzeżenie.

Jeśli wystawiłeś aukcję to znaczy zaakceptowałeś regulamin, więc nie łam go bo ktoś coś chce. A jak się rozmyśli to zostaniesz z gorącym kartofelkiem w łapie...


(Hitm3n) #5

Nie wiem, czy to przejdzie Ci, ale możesz poprosić kumpla, żeby przelicytował tą jedną sztukę. Kasy Ci nie da, Ty jemu sprzętu też nie, komentarz najwyżej później, a przedmiot będzie sprzedany. Za np. 250 zł tego nie sprzedasz :wink:


(Kenio23) #6

Polak potrafi :stuck_out_tongue: