Pytanie dotyczace opisu programu

w opisie kaspersky internet security pisze:“Program pozwala także na pracę w “trybie ukrycia”, w którym komputer użytkownika będzie całkowicie niewidoczny w sieci.” chciałbym się dowiedzieć gdzie te opcje mogę znaleźć??

Z tego co pamiętam kaspersky antihackers ( wchodzący w skład KIS) automatycznie posiada opcję ukrywania w sieci i nie da się jej wyłączyć.

To źle pamiętasz. Oczywiście że tą opcje da sie wyłączyć. Zaraz wgram se ten program i znajdę ją, bo już dawno miałem kasperskiego i zapomniałem gdzie ta opcje wyłączyć. :x

też mi się tak wydaje że ta opcja nie jest automatycznie włączana bo mój komputer jest normalnie widoczny w sieci.

Złączono Posta : 07.08.2006 (Pon) 18:56

polski_rolnik możesz to sprawdzić i powiedzieć mi? bo nie mogę tego znaleźć

Złączono Posta : 07.08.2006 (Pon) 19:02

niby znalazlem tę opcję"stealth mode" ale ona nic nie daje. mój komputer jest widoczy w sieci… wystarczy sprawdzić na jakiejs stronie swój ip. nie jest on ukrywany więc do czego ta opcja w ogóle jest???

Rzeczywiście opcję trzeba ręcznie włączyć.

Właśnie znalazłem to w programie.

Mój błąd: przepraszam.

O samej usłudze z pomocy kasperskiego:

Twoje ip na stronach zawsze będzie widoczne.

Opcja utrudnia znalezienie Twojego komputera hakerom.

kaspersky internet security >>> Anti Hacker- Ustawienia>>> Ustawienia…>>>Strefy>>> Sieć lokalna .Na dole >>> Tryb ukrycia.

Można też zaznaczy “ptaszka”

Potem >>> OK >>> Zastosuj.

Tak samo z >>>Internet.

bartekvip od poprawiania są moderatorzy. Posty kasuję.

danzelmario proszę używać polskich znaków w pisowni.

poprawiłem swoje wypowiedzi,przepraszam za to że nie pisałem używając polskich znaków,to z przyzwyczajenia(efekty rozmów na gg) :smiley: