Pytanie dotyczące SE K550i

Witam wszystkich. Od wczoraj mam telefon SE k550i w sieci Era. I chciałbym się zapytać czy jest możliwość ustawienia w nim aby pokazywało z jakiego nadajnika w jakiej miejscowości nadaje?? :slight_smile: Pozdrawiam. I czekam na odpowiedź :slight_smile:

ja mam SE K550im troszke ulepszona wersja SE K550i bo i-mode posiada. a tak po za tym niczym sie nie roznia. wiec niestety ale sie nie da :frowning:

Witam , mam dwa SE jeden 810 , drugi 550 , w Erze i w obu jest opcja " Info. stacji bazowej" tylko że , nie działa ani tu , ani tu .

I to jest trochę dziwne :?

Ustawiasz tak:

-Odbiór : Włączone

-Język : Dowolny język

-Info. stacji bazowej : Włączone

Następnie wyłącz i włącz telefon.

Zrobiłem tak jak napisałeś i nie działa :frowning:

To nie mam pojęcia ja tak mam i wszystko ładnie działa.

Zbyniek

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

hevet , sposób opisany przez Ciebie nie działa ani na W 810 ani K550 , oba w Erze . Może to kwestia subskrypcji konkretnego kanału informacyjnego ?

Ja mam K550i w Erze.

W moim W810i działa tylko że ja mam w PLAY. Może to wina Ery?