Pytanie dotyczące SE

panowie a mam takie pytanie … Czy SE K550i też dobrą ma jakość dźwięku ?

do w200i troche mu brakuje czy nie? bo waham się między SE K550i a SE W200i … głównie chodzi mi o mp3 żeby dobra jakość muzyki leciała więc pytam Uśmiech… K550i gra lepszą jakość muzyki od w200i? jak nie to dużo mu brakuje do w200i?

Jakość muzyki z K550i nie jest zła. Owszem w porównaniu do W200i to już nie jest to ale moim zdaniem jeśli się wahasz pomiędzy tymi dwoma telefonami to wybierz K550i. ma lepsze funkcje a muzyka nie będzie wcale taka zła.

Osobiście posiadam W810i i owszem jakość muzyki na słuchawkach jest tam powalająca lepsza niż na W200i ponieważ w zestawie mam słuchawki dokanałowe. Do W200i dostajesz ciut gorsze ale i na nich odczujesz te basy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na K550i również odczujesz basy ale już nie takie. Ale decyzja zależy do ciebie…

ale W810i już ma lepszą jakość od K550i ?:smiley: aaa i może mi ktoś powiedzieć co to jest radio RDS? :smiley:

NIE, W810i ma tylko lepsze słuchawki i opcję MegaBass.

K550i ma dwa razy szybszy CPU. Po zmianie softa (za darmo w domu) na W610i masz Walkmana 2.0! !!

Nie “radio RDS” tylko radio z RDS: http://pl.wikipedia.org/wiki/Radio_Data_System

Ta usługa świadczona jest przez większość stacji radiowych. Umożliwia ona np. wyświetlanie godziny, tytułu piosenki itp.