Pytanie dotyczace szkoły

(Matekb19) #1

mam pytanko czy ze srednia ocen3,5 i 60pkt z testów gimnazjalnych dostane się do technikum informatycznego??

(sdar) #2

Nie, ponieważ to nie nasze forum o tym decyduje. Chyba, że masz jakieś "przecieki", że na tym forum pisuje dyrektor tego technikum.

Równie dobrze mógłbyś zadać to pytanie na forum strony fanclubu Dody Elektrody.

(aju) #3

matek91 szanse zawsze są, ale niewielkie.

Zależy od liczby chętnych do tego technikum jak i ich wyników.

(Maciejboss) #4

no w mojej szkole to byś sie dostał bo ja miałem średnią a inni mieli nawet 2,9 i chodzą ze mną do klasy

(Barteek) #5

Ja miałem z egzaminu 68pkt i ciut słabszą średnią i przyjęli mnie bez problemu :slight_smile: Tak jak mówi aju dużo zależy od liczby chętnych i ich wyników. Przejdź się do szkoły i zapytaj się jakie są zasady rekrutacji nowych uczniów.

Pozdrawiam

(SeBoLaS) #6

Może i się dostaniesz ale później może być ciężko przejść do następnej klasy :mrgreen: :mrgreen:

(Barteek) #7

Jak matek91 interesuje się informatyką i nie będzie opuszczał zajęć to poradzi sobie :wink: Nie jest tak ciężko na tym kierunku :slight_smile:

Nie straszcie chłopaka :stuck_out_tongue:

(aju) #8

Co ma piernik do wiatraka? :mrgreen:

Mnie nie ma na 40% zajęć w szkole a daję sobie rade :stuck_out_tongue: (LO mat-inf)

BTW. średnia nie ma tu nic do rzeczy.

Brane są pod uwage tylko pewne przedmioty: jakie? Ustala szkoła (przynajmniej tak było za moich czasów)

(Kylo Tk) #9

i jak cię nie przyjmą i będziesz np na rezerwie to nie panikuj poczekaj aż ci którzy dostali się do innych szkół zabiorą z twojej papiery wtedy zrobi się miejsce dla ciebie,

kiedyś właśnie popełniłem ten błąd bo przestraszyłem się że nigdzie mnie nie przyjmą i złożyłem do słabszej szkoły oryginalne papiery, następnego dnia się dowiedziałem że bym był przyjęty do tej lepszej no ale odwrotu nie było

(Bartek16743) #10

Ja chce iść do technikum informatycznego, ale boje się, że nie dam rady z matmą. Bo slyszalem, że kładą straszny nacisk na matme.

(Me) #11

a najlepiej to przysiadz nad nauka. Ogranicz kompa .Zaprocentuje w przyszlosci. Do testow jeszcze troche czasu masz ;]

(L.B.G.) #12

Aż tak strasznie nie jest z matmy , pomińmy tylko to iż chyba czeka mnie poprawka z tego przedmitu :frowning:

(Maciejboss) #13

to samo sie uczę co w liceum jest normalnym,no może z programowania trochę ciężko mi idzie bo nie programowałem nigdy w żadnym pascalu