Pytanie dotyczące uszkodzenia systemu

Witam mam dla was pytanie czy jak się wgra sterowniki np Dźwięku, Karty graficznej, itp 64 bitowe zamiast 32 bitowych sterowników coś się stanie? Support Comodo “GeekBuddy” napisał mi że komputer będzie uszkodzony.

 

Co się stanie z komputerem? 

System będzie uszkodzony czy coś innego? 

W najgorszym wypadku sprzęt, dla którego sterownik zainstalujesz przestanie działać poprawnie, bądź całkowicie przestanie działać (oczywiście żadnych trwałych uszkodzeń, tylko system nie będzie mógł nim zarządzać).

a czy np program SlimDrivers instaluje sterowniki tylko dla takiego systemu 32 bitowego jak mam 32 bitowy czy 64 bitowy też może zainstalować? 

 

a jak taki problem z uszkodzonym sprzętem naprawić?

wymiana tylko? ile taki sprzęt dla laptopa Fujitsu Siemens Amilo PI 2530 ? 

Sterowniki nie są w stanie uszkodzić sprzętu. Co najwyżej namieszają w systemie, powodując problemy z działaniem (ekrany błędu, niestabilne działanie, itp.).

 

Nie zainstalujesz sterownika x64 w systemie x86 i odwrotnie. Potrzebujesz sterownika pod daną architekturę systemową, tylko i wyłącznie. 

 

 

Napisz konkretnie z czym masz problem, bo widzę ktoś Ci namieszał w głowie. 

Sterowniki działają w trybie jądra systemu ! (+WHQL) Na systemie 64-bit muszą być sterowniki 64-bit . To programy działają na tzw. powłoce systemu . SYSWOW64 - SYSTEM WINDOWS ON WINDOWS 

Aha dzięki, jeszcze jedno pytanie dlaczego nie mam dźwieku w grze np w S.K.I.L.L Special Force 2 

Support GeekBuddy napisał że jakieś problemy sprawdzili podgląd zdarzeń i jeszcze cos sprawdzili jakiś raport mi wyskoczył i coś tam pisało 

 

Jeszcze drugie pytanie ;d 

 

Czy slimDrivers Cleaner Plus jest bazpieczny? chodzi mi o to jak wyrył pliki “śmieci” na laptopie to bezpiecznie je usuwa? i po tym już np nie ma problemów np z dźwiękiem w grach? Jaki program polecacie do usuwanie syfu by wszystko działało prawidłowo dźwięk itp 

 

No to jeszcze trzecie pytanko ;) 

 

Czy jak zainstaluje Skin packa ze strony https://skinpacks.com to nic się nie stanie z systamem i czy da się to potem usunąć?

Cośtam się z czymś stało, że nie masz dźwięku, ale kryształową kulę oddałem do serwisu. “jakieś […] jakiś […] coś” niewiele mówi.

 

Żaden automat nie będzie bezpieczniejszy od myślącego admina - jeżeli czegoś nie jesteś pewien, to lepiej tego nie rób albo doczytać o co chodzi i jaki wpływ może mieć na system.

 

Stanie się - będzie wyglądać inaczej.

Często takie proggramy mają też wpływ na wydajność. Czy da się wrócić do domyślnego wyglądu? - to zależy w jaki sposób modyfikacja instaluje się w systemie.

Podasz mi poradę jak zainstalować taki skin by potem go usunąć?