Pytanie - jaki antywirus do celeron 300 lub 400

Witam

mam pytanko :o - jaki program antywirusowy najlepiej by się sprawdzał w starym dziadku celeroniku 300 lub 400 pracującym w internecie. System operacyjny 98.

Dzięki za podpowiedź i pozdrawiam! !!

Avast, bądź AVG

Kasperski. Sam miałem PII 350 MHz i Kasperski mi go nie zamulił.

Ja polecam AntiVir Personal Edition. Bardzo przyjazny program, skutecznie rozwala i blokuje wirusy, mało zjada pamięci :smiley: :smiley:

W żadnym bądź wypadku zmuli kompa na muto !!

AVG owszem. Z płatnych polecam nod 32.

Topic przenoszę do działu Oprogramowanie.

AVG … :slight_smile:

NOD32 - zżera najmniej pamięci …

Najmniej pamięciożerny ze wszystkich antywirusów…

Avast mi kompa muli na AMD Duron 1200/128 MB Ram co mówiąć o Celeronie 300/400 :x

Jak już to właśnie tego bym polecił. :smiley:

Również polecam AVG 7! Tym bardziej na Twój “sprzęt” :-D.

Hmm ja tam urzywalem NAV 2000 i bylo wszytko dobrze, bez zadnych problemow, i dalej na nim siedzem z do najnowszej wersji :smiley:

pozdro

Proponuje NOD32 lub Antivir Personal Edition . sam iualem takiego dziadka(cel 500) i wszystko bylo ok na takich antywirusach

ja mam na starym kompie Pande Titanuium 2004 na procesorze petium 2

43xmhz tylko wlonczylem zeby skanowal

TYLKO pliki skompresowane

Już trochę czasu mineło więć dołączam się to pytania, jaki dobry (darmowy) antywirus na procka Celeron 400Mhz z pamięcią 256mb?

Obecnie mam AVG ale trochę komp długo się włącza i czasami zdarzają się zawiechy. a komp świeży po formacie

Ja polecam AOL Active Virus Shield 6.0.0.299

czytłem o tym programie w jednym serwisie, przez ten program podobno ta firma wydobywa informacje z twojego komputera do celów marketingowych ;/

Bo nowa wersja AVG jest bardziej zasobożerna od poprzedniej.

Z nowych darmowych antyvirów możesz przetestować:

Comodo Antivirus 1.1

http://www.antivirus.comodo.com/

każdy będzie dobrze chodził nawet na najsłabszym komputerze. Jedyne to dobrze go skonfigurować. Dodać trzeba maskę plików np mp3, mpeg, avi, rar zip itd do listy wyjątków i będzie chodziło good ale bez wysokiej ochrony. Poza tym można włączać antywira tylko jak się przegląda internet.

Możesz użyć jakiejś starszej wersji Norton Antivirus np 2000

:mrgreen:

master_zonk6 a czy ja odpowiadam na pytanie Gromano zadane ponad 1,5 roku temu ??