[Pytanie]Lenovo przywrócenie sytemu z płyt

Mam Lenovo G580 i wypaliłem sobie dysk odzyskiwania:

 

 

 

 

 

Wypaliłem wyszło trzy płyty! Teraz nie wiem jak jak mam przywrócić system z tych płyt! Bo po włożeniu do napędu, mogę tylko przeglądać jakie pliki znajdują się na płycie (płyta jest nazwana RecoveryDisc001 ja jej nie zmieniałem ani nic) a gdy uruchomię ponownie system nie ma opcji żeby wykonać rozruch z płyty! (Taka opcja jest jak formatuje się kompa z płyty z systemem, bynajmniej w XP tak było) 

Jak ja mam teraz przywrócić ten system? Nie chcę używać tej ukrytej partycji z racji że chyba będę wymieniał dysk i muszę sprawdzić czy te płyty na pewno działają.

 

Edit: 

Mam także backup systemu (ok. 7 płyt) ponieważ zaraz po zakupie nie wiedziałem co trzeba wypalić i wypaliłem backup aktualnego stanu systemu! Może być też ta opcja bo to było z miesiąc po zakupie laptopa więc system nie był zawalony! Chodź wolę tą opcję z ustawieniami fabrycznymi! 

 

Na żadnym forum nie dostałem odpowiedzi na to pytanie! Może wy jesteście w stanie pomóc 

Jak to nie wiesz jak ? Podczas uruchomienia komputera naciśnij F12, i upewniając się że masz Disk001 w stacji, wybierz z Boot Managera swój napęd CD/DVD. One Key Recovery powinien ruszyć. Przerabiałem to dziesiątki razy. Pozdrawiam