Pytanie na luzie odnośnie zdobycia kopii nośnika z vistą

Witam.

Mam taką sytuację.

Pewien ktoś nabył swojego czasu (jak twierdził) drogą elektroniczną licencję na windows vista…tzw. retail czyli jak się domyślam, pod względem licencji będzie to odpowiednik naszego boxa.

Odkupiłem od tej osoby ten klucz.

Wszystko gra, system się ładnie aktywował lecz chciałbym nabyć oryginalny nośnik.

Wszedłem na strone microsoftu gdzie jest możliwość zamówienia nośnika lecz po wprowadzeniu klucza ukazuje się komunikat który mówi o braku oferty (dla mojego klucza).

Czy istnieje jakiś legalny sposób na zdobycie samej płytki?

Od razu zaznaczę iż nie mam znajomych z nośnikiem od których mógłbym go pożyczyć w celu zrobienia kopii a pobieranie obrazu z torrentów czy tym podobnych odpada bo nie mam pewności czy ten obraz będzie czysty.

Może ktoś z forumowiczów, posiadający oryginalny nośnik z dodatkiem sp1 mógłby pomóc mi w zdobyciu czystej kopii oczywiście za odpowiednim wynagrodzeniem w rozumienia pokrycia kosztów nośnika, wykonania kopii oraz wysyłki?

Proszę moderatorów o nie usuwanie tego wątku ponieważ sprawa nie ma na celu, próby nielegalnego zdobycia systemu lecz jedynie uzyskania kopii nośnika dla własnych potrzeb, co jeśli się nie mylę zakazanym nie jest.

Skoro masz klucz, to załatw sobie nośnik na czas instalacji od jakiegoś znajomego.

W tym problem iż nie mam znajomego który by posiadał viste.

Każdy siedzi na xpeku.