Pytanie na temat napięć i podkręcania gtx 750 ti

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie GTX 750 TI i programu MSI Afterburner. Otóż mam taką kartę graficzną: http://www.komputronik.pl/product/307970/msi-geforce–gtx-750-ti-2gb.html?gclid=CjwKEAiAmJvBBRDKpP724LigwngSJAAYRJXBvBOqRFJH-zUaw45lRkBNdb22i2XsDa9Fi7m1PE5mqxoCXU7w_wcB&gclsrc=aw.ds i na tej karcie osiągam takie zegary przy temp. 75-76 stopni. https://scr.hu/J6gmej, po dodaniu wszystkiego wychodzi mi 1270MHz na core clocku a na pamięciach 5440MHz. I pytanie czy tyle podkręcania starczy? Bo mógłbym jeszcze chyba z 35-40 na core clocku bo temperatury mi na to pozwalają ale czy jest sens aż tak męczyć GPU? I tak dla pewności powiem że przy takim OC nic się nie dzieje nie ma niestabilności ani “artefaktów”. I jeszcze jedno pytanie jak sprawdzić core Voltage GPU i ile go dodać i jaki on ma wpływ na karte graficzną? Dziękuję.

napięcie nie daje wiele, oczywiście możesz je podnieść o np 50-70mV najlepiej nie przekraczaj 1,05-1,1v (<-- oczywiście chodzi o ogólne napięcie NIE żebyś o tyle podwyższał ;-))i zobacz czy coś to da. 

a pamięci zapewne tylko na tyle wykręciłeś co pewnie nie są chłodzone

a temperatury masz dobre

 

No ja np mogę je podnieść tylko o 31mV, może jakąś blokadę mam? No wiem co mam nie przekraczać ale ja nie wiem jak sprawdzić ile aktualnie mam.

Program gpu-z pokazuje takie informacje. A co do ograniczenia masz je ty i 95 procent nowych kart. Jest to z góry ustalone w biosie karty, nic z tym nie zrobisz. Daj 31mV, podkręć taktowanie przerestuj i zobacz czy coś to dało