Pytanie na temat wiedźminia 3, pomoc w zadaniu dorwać juniora

Mam pytanie związanie z wiedźminiem 3. Mam zadanie dorwać juniora. Nie wiem czy po prosić krasnoludy o pomoc, czy nie? A jak po proszę krasnoludów, to czy przejdę przez sekretnie przejście, czy nie?

Możesz wykonać je sam-a o jakie sekretne przejście ci chodzi ?To zadanie jest powiązane z innym-GANGI NOWIGRADU.Przejdziesz jak znajdziesz coś co otwiera ukrytą komnatę.

widziałem na filmiku na youtube

Witaj.Ja to przerobiłem osobiście do tej pory 3 razy-tyle razy grałem [tak mi ta gra się podoba].Z patchem1.07 jest fajnie bo masz skrzynię na zbędne rzeczy z uzbrojenia,pancerze.I Ciri ma fajną z wyglądu zbroję nie samą koszulinę

aha, czyli mogę po prosić krasnoludów?

Tak możesz z Tasakiem pogadać,a nawet powinieneś [nagroda pieniężna].A jeśli chcesz sam też można [połowa nagrody].A na jakim patchu grasz ?

Zobacz sobie tu   http://www.eurogamer.pl/articles/2015-05-18-wiedzmin-3-poradnik-solucja?utm_source=eurogamer&utm_medium=header-promo&utm_campaign=Wied%26%23378%3Bmin+3±+Poradnik+i+solucja+do+gry

jeśli nie chcesz podpowiedzi nie otwieraj linka

gram na 1.08

Sam decyduj - o to w tej grze chodzi. Wystarczy że z daną osobą źle poprowadzisz rozmowę to może się zakończyć również nieudanym zadaniem. Jak Ci się nie spodoba, zawsze możesz wrócić do zapisanego wcześniej stanu gry lub rozpocząć nową grę swoją wykoksaną postacią w Nowej Grze Plus. 

no, dobra. już mam w jednym zadaniu kolor czerwony :frowning:

Jeśli to zadanie wieloetapowe to nic nie przeszkadza by je ukończyć normalnie.Np. patch 1.07 popsuł zadanie Najgrożniejszy potwór na Skeelige-nie da się utłuc [zabić] wilkołaka i zadanie wisi mi jako nieskończone

aha, już tak miałem w zadaniu o kaganku, w 1.07.

 

czyli warto sie wspomóc krasnoludami?

Efekt będzie podobny, z tym że jak zrobisz to z krasnoludami to oprócz zadania na dorwanie Juniora wykonasz również zadanie “Gangi Novigradu”

obejrzałem filmik na youtube, czy z pomocą krasnoludami, też będzie możliwość przejścia przez sekretne przejście, przy siedzibie skurwiela?

do siedziby ww. można dostać się i główną bramą nawet jak Geralta ochrona Skurwiela rozpozna,po kasacji ich masz klucz do bramy od nich i nie musisz się pałętać po jaskiniach.Namiar daje Radowid-przedstawić się jako dostawca panienek i potem do akcji.A przejście podziemiami i tak przejdziesz-pomoc krasnali Tasaka tej części zadania nie obejmuje.A tak apropo kaganek dla Keiry masz bo on będzie potrzebny w innym zadaniu [Kłomnica] i za używanie jego dostaniesz dużo punktów doświadczenia-jeszcze jak łazisz z Kierą po podziemiach w jednej z odnóg jest punkt mocy i potworek który jest do ubicia !

aha, dobra.

 

już byłem w kłomnicy, na wieży

No to miłego grania :-D .Bywaj

no, dzięki

 

edit:

 

i tak mam kolor czerwony, przy przejściu sekretnym, z pomocą krasnoludami :frowning: