Pytanie nie z tej bajki :)

Jak usunąć dźwięk (takie jedno krótkie “pip” przy włączaniu kompa?

Odłączyć głośniczek w kompie :slight_smile:

:okulary:

jak masz glośnik na mobo, to chyba nic sie nie da zrobic :confused:

ale mu chodzi o taki dzwiek jak bez głosników komputer wydaje jak go się włancza chyba nie da rady co

no to tak jak mówił Golden Finger. Odłączyć głośniczek systemowy na płycie :smiley:

A czy ktoś mówił o czymś innym :?

głośniczek w obudowie, a głośnik na pł. głownej to nie to samo :smiley:

Tego też nikt nie powiedział, tym bardziej że ów głośniczek na mbo nazywa się buzzerem i wydaje dźwięk o jednej częstotliwości natomiast głośnik w obudowie podpinany do płyty głównej wydaje takie dźwięk jaki dostarczy mu bądź generator na płycie (dźwięki podczas uruchaniania komptera) bądź inne np. wydawane przez niektóre stare gry DOSowe/

dokałdnie :slight_smile:

romantyczny napisz jaka masz płyte, lub wrzuć fotke płyty :wink: bedzie wiadomo czy wogóle jest sens sie bawić w odpianie głośniczka, gdyż jeśli masz jeszcze na płycie głownej zamontowany, to on przejmie zadania tego podpinanego :slight_smile:

eheh dobra dzięki za rady, ale odpinać głośniczków to ja nie miałem zamiaru - myślałem raczej że gdzies w biosie da się to wyłączyć …

mozna zamknąć

17gc.th.jpg

A pozycja Głośnik PC do czego służy ??

Czy to właśnie od tego buzzera??

ja takiego nie mieć :expressionless:

Ja też tego nie mam.

Zapewne tak

a ja mieć :stuck_out_tongue: może to zależy od płyty głównej ??

buzzera z płyty głównej to jeszcze zdemontowac nie umiem :lol:

a głośnik z obudowy odpiołem :lol:

Ja też nie miałem, ale doszło mi po zainstalowaniu nowych sterów albo SP2 - właśnie niewiem dokładnie :stuck_out_tongue:

Przedtem to ja miałem to po angielsku :slight_smile:

heh to jeszcze nie to

dla wszystkich, którzy nie mają tej opcji - musicie wejść w panel sterowania, dźwięki i mowa, dopasuj głosność, dajecie zaawansowane,

opcje, właściwości, i zaznaczacie głośnik PC