[pytanie] nieznana ikonka na pupicie

Mam takie pytanie :smiley: :

Bardzo często pojawia mi się na pulpicie ( bez niczego :smiley: ) takie coś za każdym razem to kasuje :roll: ale staje się to coraz bardziej uciążliwe … może wiecie co to jest … z czego to się robi … i jak temu zapobiec … :roll:

Pozdrawiam

Hehehe na niewłaściwe stronki się wchodziło :smiley:

Rafi : Problem w tym, że na takie strony o jakich ty myślisz wcale nie wchodziłem - i nie wchodzę :evil:

No to nie wiem z czego to.Może windows ci szaleje.Ja proponowałbym ci przeistalować windowsa! !!

hehe głodnemu chleb na myśli :slight_smile:

Mi tez sie takie cos zdarzalo cos mi robilo okolo 100 plikow w katalogu windowsa, a najlepsze ze ich nazwy do krotkich nie nalezaly ehehe reinstalka mi pomogla. Przyczyny moga byc dwie, albo jakis programik cos kombinuje, albo windek oszalal (zdarza sie ehehe)

Spróbuj dowiedzieć się czegoś więcej - nazwa,

właściwości. Znajdź plik exe o podobnej nazwie,

po dacie ostatniego otwarcia itp.

Znaleziska usuń spod Dos.

Proponuje tak: sciagnij sobie programik process viewer ostatnia wersja 3.6.21 free: http://web.reporter.pl/ftp/app/prcview.zip - opis: Narzędzie do monitorowania wszystkich procesów uruchomionych pod Windows. Można je szczegółowo podglądać i bezpiecznie likwidować, tzn. jest opcja kill. Sciagnij sobie RegCleaner - free: http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=29&id=177 program do czyszczenia rejestru itd, tam odinstaluj/usun to cos, usun wpisy. Potem usun w eksploratorze w sposob wyszukaj i usun to co zostanie: katalog, pliki z tym “cudem” Pozdrawiam

Dzięki wszystkim za odpowiedź :slight_smile:

Może się uda …

Pozdrawiam 8)