Pytanie o adsense - czy google wysyła jakieś listy?

Witam. Mam pytanie. Czy po rejestracji w adsense przychodzą jakieś papierki na adres osoby, na którą jest założone konto??

Tak, w pewnym momencie (bodajże kiedy dochód pierwszy raz przekroczy 100 $) przyjdzie Ci list z kodem, który musisz potem wpisać w ustawieniach AdSense. Jest to kwestia bezpieczeństwa i sprawdzenia poprawności adresu jaki podałeś. Google wysyła to ze Stanów (przynajmniej do mnie przyszło ze Stanów) na swój koszt. List jest po Polsku.

@EDIT DOWN: no może faktycznie po 50$. Masz racje xD

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

po przekroczeniu 50$ wysyłają tradycyjną pocztą kod PIN, który trzeba wprowadzić, by odblokować płatności.

Dołączając do tematu mam pytanie:

Moja strona nie jest popularna ale na próbę dałem adsense, ponieważ szykuje nową profesjonalną stronę. Posiadam stałem reklamy http://www.finaldiablo.republika.plodwiedzin codziennie mam 20 osób bardzo mało zarabiam ale pewnego dnia wchodzę patrze, a tu w jeden dzień zarobiłem więcej niż przez cały tydzień, mimo to że ilość klików była taka sama a odwiedzin ok 30.

Dlaczego tak się stało??

może to się stało: Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Pionek_17 , dlatego, że reklamodawcy różnie płacą za kliknięcia. Przykładowo reklamodawcy X i Y za kliknięcie w swoją reklamę płacą 0,02$, a reklamodawca Z płaci 0,80$.