Pytanie o aktualizację Windows 7 - jaka jest najnowsza?

Witam!

Skorzystałem dzisiaj z opcji przywracania systemu. Zmuszony byłem wybrać punkt nazwany chyba" “Aktualizacja krytyczna Windows 7”, czy coś w tym stylu. Nie przyglądałem się za uważnie, wybrałem po prostu ostatni możliwy punkt. Operacja przebiegła pomyślnie, ale po niej pojawił mi się tylko update do definicji Windows Defendera, lecz nic na temat łatki krytycznej. Bardzo zależy mi na tym, by mój system był aktualny.

I tu pojawia się moja prośba:

Czy możecie mi Państwo podać jaką powinienem mieć ostatnią aktualizację Windowsa lub któregoś z jego składników? Szukałem tych informacji w googlach, na stronach Microsoft, ale nigdzie nie mogę znaleźć listy najnowszych updejtów.

Wejdź na: Panel sterowania\System i zabezpieczenia\Windows Update następnie “Wyświetl historię aktualizacji” i będziesz wiedział, które aktualizacje masz zainstalowane.

Jesli jakaś krytyczna została usunięta to system na pewno ją sobie sam odszuka i pobierze, nie przejmuj się.

Kaniol ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Bo data, jaka widniała przy punkcie przywracania to bodajże 29.10.2010, a w historii aktualizacji nie mam żadnej aktualizacji z tą datą. Dlatego się niepokoję. Kazałem Windowsowi poszukać aktualizacji, nic nowego mi nie znalazł. Po prostu boje się, że po przywróceniu systemu Windows “myśli”, że nie chcę tej (nie wiem czy nie urojonej) aktualizacji… A wysoce zależy mi na bezpieczeństwie mojego systemu.

Cofnięcie za pomocą przywracania nie powoduje rezygnacji z danej aktualizacji.

Nie przejmuj się tym - brak którejś nie oznacza bezwzględnego zagrożenia Twojego systemu i jestem przekonany, że w najbliższym czasie system aktualizację sobie “dociągnie”.

Jesteś troszkę przewrażliwiony :wink:

PS. U mnie ostatnia “ważna” to: Update for Windows 7 (KB976902) http://support.microsoft.com/kb/976902

Dzięki za pomoc! :wink: