Pytanie o Allegro PayU

Witam.

 

Jeżeli na Allegro na aukcji pisze “Przyjmuję tylko i wyłącznie wpłaty przez PayU” to czy mogę np. zrobić przelew przez pocztę ? Bo w tedy kasa idzię najpierw na PayU a potem do niego. 

 

Pozdrawiam.

Sam podałeś odpowiedź na swoje pytanie skąd u Ciebie jeszcze jakaś niepewność?

 

PS. nie jesteśmy wróżkami jak postąpi dany sprzedający, skontaktuj się z nim i spytaj.

Co Ci przeszkadza, że jest pośrednik w płatności?

 

 

PS2. “Wtedy” a nie “w tedy”

Tak, ale wtedy  (pisałem na szybko), przy przelewie tradycyjnym PayU generuje blankiet z danymi do PayU. Czyli to jest to samo czy jak? Już napisałem do sprzedającego.

Jeśli nie masz konta w banku i nie możesz zrobić przelewu internetowego, to oczywiście możesz za pomocą tego blankietu na np. Poczcie wpłacić na konto PayU

Czasem PayU  jest “powolne” tzn. użytkownik może otrzymać wpłatę za ładnych kilka dni… Miałem tak  a użytkownik był strasznie niecierpliwy i się pytał czy na pewno wpłaciłem…

Płace PayU na allegro i płatność zawsze idzie w minutę dosłownie, powodem opóźnień będzie poczta, a dokładniej pracownik który zrobił przelew kilka dni później.

Nie pisz znów bzdur.

Poczta Polska to nie prywaty folwark jakiegoś “pracownika”

Pracownicy mają obowiązek wykonywać przelewy w ten sam dzień zgodnie z procedurami PP i ich nigdzie nie przetrzymują bo im się tak “podoba”

To, że przelew dojdzie po 2-3 dniach spowodowane jest tylko i wyłącznie operacjami międzybankowymi (obecnie takimi samymi jak między innymi bankami)

 

 

PS. Słowo “Poczta” w tym kontekście pisze się z wielkiej litery.

Ta niby listy też mają być po 3 dniach a potrafią tydzień, nigdy nie doświadczyłem w PayU żadnych opóźnień.

ktoś pije kawkę zamiast robić co do niego należy jak się nie pójdzie na skargę to nikt nawet tego nie sprawdzi