Pytanie o bas w głośnikach

witam! posiadam głosniki logitecha- denerwuje mnie czasami ten głosnik w subwoferze(nie wiem jak sie pisze :stuck_out_tongue: ) bo tłoczy duzo powietrza fakt ale musi tak “dudnić”? nie mozna nic z tym zrobić. tzn dudnic se moze aby słychać nie było :slight_smile: . głosniki to logitech x210

kup porządne głośniki to niebędzie dudnic tylko będzie porządny basik :stuck_out_tongue:

napewno masz tam jakieś regulacje subwofera więc pobaw się nimi :stuck_out_tongue:

w sterownikach od dźwięku też masz ustawienia “basu” pokombinuj

ale porada… kup porządne głośniki… dziekuje bardzo :? . a głośniki za 130 zł to juz byle jakie? normalny zestaw dla przecietnego kowalskiego.

rownie dobrze mogłem kupic takie za 35 skoro to wszystko jedno… :? .chyab ze w tej branzy panuje zasada: albo płacisz grubą kase i masz to co chcesz albo masz byle co…w takim razei co z przecietnym kowalskim który słucha jedynie mp3 od czasu do czasu i nie ma zamiaryu wydawaać 300 zł za głośniki.

Witam!

Mam identyczne głośniki, osobiście ja nie narzekam na bas, ale zawsze można oprogramowaniem go obniżyć (odtwarzacz, sterownik karty muzycznej).

czasami wpływ ma też to na czym subwofer stoi np. u mnie na panelach dudnił a jak podłożyłem mały dywanik jest dużo lepiej

no :lol:

A u mnie stoi pod biurkiem i jest ok b637b19b78085164m.jpg

to jak wiesz jak to powiedz bo mnie denerwuje bas troche jak daje bardzo głośno.daje z tego subwofera .

:: MARIO :: ja myslalem ze byle jakie to za 50 zł firmy genius np. a nie logitecha warte 130. przecietny uzytkownik takie wlasnie ma bo tyle kosztuja zestawy 2.1- w granicach 130-180 zł. z tym ze drozsze nie oznacza od razu lepsze. czyli co proponujesz? zestaw 2.1 za 300 zł? dziekuje bardzo

:o .nie jestem didzejem czy kims zeby wydawac na to tyle.

ważne jest jak je rozstawiszz, tzn gdzie stoi subufer(nie wiem jak sie pisze)

Z regulacją basu możesz miec już za 145 zł

sprawdź ten link

http://sklep.cyberstore.pl/?page=/61/84 … /99,2073//

Złączono Posta : 04.01.2007 (Czw) 16:58

u mnie subwoofer stoi pod biurkiem, a dźwięk reguluję korektorem z karty dźwiękowej (sterownik).

Mam głośniki Creative Inspire T6100 (to już raczej nie jest byle co), subwoofer stoi pod biurkiem obok kompa i on również wydaje dzwięk takiego dudnienia powietrza, nie da się tego tak całkowicie usunąć, jeżeli chcesz mieć potężny bas. Napewno zależy to od klasy głośników wcześniej miałem inne starsze głośniki creativa, ale po podkręceniu basu, słuchać było taki dzwięk jakby subwoofer miał się za chwile powietrzem udusić :mrgreen:

Skrzynka może być pozbawiona materiałów tłumiących i dlatego taki dźwięk zobacz na przykładzie Creative P380 w 2 części o tym pisze.

http://www.tuning-pc.pl/modyfikacje/creative_p380/

Ja mam inny problem z bassem. Moje głośniki wysokotonowe jak daje głośniej do 80 % max mocy głośnikow to strasznie trzeszczą to przez bass. Jak zmniejszyć bass w tych głóśnikach jeśli nie chcem zmniejszyć bassów w bassowym ktory stoi pod biór kiem?? Prosze o pomoc :frowning: