Pytanie o Colin McRae DIRT

dlaczego nie mozna grac padem w Colin McRae DIRT ?juz szukalem i nie mozna !

Na pewno można grać, bo sam grałem. Wybrałeś w ustawieniach pada zamiast klawy ?. Może gra Ci go w ogóle nie wykrywa ?. Fakt, Dirt sprawia problemów z kontrolerami co niemiara, bo często “gubi” ustawienia, ale co zrobić. I co to za pad ?. Możliwe że wszystkie nie współpracują z tą grą, tak jak było np. z Fifą.

tani chyba 15 zl ale Need for Speed Carbon

Bardzo wiele to mówi na temat problemu :roll: Wróć jak już będziesz mógł odpowiedzieć na pytania z mojego poprzedniego posta.

PS. Upewnij się też, że masz zainstalowane “sterowniki” które były (powinny być ?) dołączone na płycie przy zakupie pada.

Wustawieniach nie moge własnie ustawic pada ?A sterowniki nie dostalem do tego pada niewiem co zrobic ? a masz moze spolszczenie moze ja tam zle czytam niewiem fajna gra ale zle mi sie gra na klawiaturze

spolszczenie do czego? nie chcesz chyba powiedzieć, że kupiłeś w Polsce grę w innej wersji językowej?

podaj producenta i model tego pada.

Po pierwsze, po co spolszczać grę wydaną w języku polskim ?. Ja kupiłem w sklepie i mam po polsku. Wydaje mi się że to wina pada, dlatego go nawet gra nie wykrywa. Czemu sterów nie dostałeś to nie wiem, chociaż w sumie do sprzętu za 15zł mogli nie dołączać takich “bajerów”. Napisz co to za pad (producent i model).

to se nie pogram padem dobra dzieki ci a gre nie mam po polsku bo nie kupilem w sklepie tylko przywiozlem z angli

Tu masz więcej informacji o spolszczeniu

jeśli nie podasz modelu i producenta to jest to bardzo prawdopodobne

Fido55 ,

Nie wiem czy to widać, ale na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę więc edytować własne posty i usunąć błędy