Pytanie o Colin McRae DIRT

(system) #1

dlaczego nie mozna grac padem w Colin McRae DIRT ?juz szukalem i nie mozna !

(Krzysieek88) #2

Na pewno można grać, bo sam grałem. Wybrałeś w ustawieniach pada zamiast klawy ?. Może gra Ci go w ogóle nie wykrywa ?. Fakt, Dirt sprawia problemów z kontrolerami co niemiara, bo często "gubi" ustawienia, ale co zrobić. I co to za pad ?. Możliwe że wszystkie nie współpracują z tą grą, tak jak było np. z Fifą.

(system) #3

tani chyba 15 zl ale Need for Speed Carbon

(Krzysieek88) #4

Bardzo wiele to mówi na temat problemu :roll: Wróć jak już będziesz mógł odpowiedzieć na pytania z mojego poprzedniego posta.

PS. Upewnij się też, że masz zainstalowane "sterowniki" które były (powinny być ?) dołączone na płycie przy zakupie pada.

(system) #5

Wustawieniach nie moge własnie ustawic pada ?A sterowniki nie dostalem do tego pada niewiem co zrobic ? a masz moze spolszczenie moze ja tam zle czytam niewiem fajna gra ale zle mi sie gra na klawiaturze

(CzajAn) #6

spolszczenie do czego? nie chcesz chyba powiedzieć, że kupiłeś w Polsce grę w innej wersji językowej?

podaj producenta i model tego pada.

(Krzysieek88) #7

Po pierwsze, po co spolszczać grę wydaną w języku polskim ?. Ja kupiłem w sklepie i mam po polsku. Wydaje mi się że to wina pada, dlatego go nawet gra nie wykrywa. Czemu sterów nie dostałeś to nie wiem, chociaż w sumie do sprzętu za 15zł mogli nie dołączać takich "bajerów". Napisz co to za pad (producent i model).

(system) #8

to se nie pogram padem dobra dzieki ci a gre nie mam po polsku bo nie kupilem w sklepie tylko przywiozlem z angli

(CzajAn) #9

Tu masz więcej informacji o spolszczeniu

jeśli nie podasz modelu i producenta to jest to bardzo prawdopodobne

(Asterisk) #10

Fido55 ,

Nie wiem czy to widać, ale na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę więc edytować własne posty i usunąć błędy