Pytanie o Counter Strike Antology

Chce zamówić CS Antology z http://www.gamblin.pl/counterstrike-1-a … odukt,1578 . Mam pytanie . Czy tam znajduje się takze CD - KEY do gry ponieważ nic nie pisze o dostepie do Steama itp . Moze ktos juz zamawiał steama z tamtej strony i móglby powiedziec ? POZDRO

Mój brat kupił CS Anthology z allegro.pl Oczywiście była to gra nowa, nawet w folii. CD KEY był wewnątrz pudełka. Steam tam jest też( tzn na płycie), tylko trzeba wszystko dobrze zainstalować i stworzyć swoje konto po udanej instalacji :slight_smile:

Więc tak: W każdym zestawie jet CD-KEY bo bez niego gra nie ruszy. Ale jednak Valve wydało złą partię, ze złym cd-keyem do innych gier,więc może ci się trafićcd-key do innych gier. Tutaj pisze co musisz wtedy zrobić. http://www.board.counter-strike.pl

W każdym pudelku masz cd-key’a :smiley: LOL :shock: ja tez zamowilem sobei i mi chodzi wszystko jak powinno a jak bedziesz mial probelmy do zglaszasz sie z strona sprzedajaca :smiley: :stuck_out_tongue: :lol: i widze fajna cena :smiley: ja zaplacilem 65 zl razem za przesylke z pobraniem :stuck_out_tongue: a ga kosztowala 45 :smiley: albo 49 teraz nie pamietam :smiley: ale mnie rozwaliles z tym cd-key’em :smiley: :D:D:D:D

P.S jak juz dosteniesz countera podaj mi na PW login dam cie do firends i zobaczymy co potrafisz :smiley: pozdro

Tak sobie czytam

i też wszystkim polecam Counter Strike 1.6

jest to wg mnie najlepsza gra fpp (bardzo realistyczna)

i mimo dobrej grafy Counter Strike Source chowa się

(mnie drażnią przygarbione postacie przypominające gremliny :smiley: )

A co do CS 1.6

jest jeszcze jedna opcja (ale raczej odradzam)

CS 1.6 Non Steam

czyli “rosyjska” wersja tej gry… pozwalająca grać na scrackowanych serwach.

czemu odradzam ?

takie serwery w 99% przypadkach nie mają odpowiednich - skutecznych zabezpieczeń przed plagą CS - Cheaterami :frowning:

Niestety zakompleksione lamki (nie potrafiące ogarnąć gry) wspomagają sie haxami…

jedyne rozwiązanie (w miarę skuteczne) to admini na takich serwach :wink:

i tutaj zrobię małą reklamę :slight_smile:

Serwis counter strike - trochę inne podejście do stron o tematyce CS jak te spotykane w naszym polskim internecie…

Zasadnicza różnica to humor i wspólne redagowanie strony przez ich użytkowników.

Wystarczy założyć konto i można samemu dodawać artykuły, komentować itp. (taka fuzja forum ze stroną www 8) )

Tak więc zapraszam wszystkich :smiley:

ps. engine strony cały czas jest w budowie więc z czasem będą przybywać nowe możliwości redagowania tego serwisu

pozdro

mosh Wypraszam sobie non steam wcale nie jest taki zly… i nie graj tam same lamy !!

Przepraszam za OTa, ale czy ta gra chodzi z płytą czy bez?

Nie, gra chodzi bez płyty. Instalujesz Steam’a ściągasz kupioną grę i tyle :wink: