Pytanie o fujitsu-siemens

Witam wszystkich. Potrzebuję informacji w jaki sposób dostać się do takich komponentów mojego laptopa jak np. procesor?? Używam obecnie fujitsu-siemens amilo pro V8010. Wiem, że w niektórych laptopach, np. Asus A3000 jest pod spodem osobna zaślepka, którą można odkręcić i mieć dostęp do procesora. U mnie co prawda jest zaślepka dzięki której mam dostęp do pamięci RAM i karty sieciowej ale to koniec. Nie licząc of course dostępu do twardego dysku… To jak?? Da się to jakoś zrobić?? Jeśli tak to w jaki sposób i czy tylko do procesora dotrę czy także do innych peryferiów?? Pozdrawiam.

u mnie w HP należy zdjąć klawiaturę

da :slight_smile:

jeśli nie od spodu - po odkręceiu śrubek (nie tych od zaślepek)

to tak jak napisał author_vision pod klawiaturą

jak możesz to daj screena spodu laptopa

pozdrawiam

p.s. tu poczytaj Fujitsu

http://forum.karen.com.pl/viewtopic.php?p=35852

Instrukcje napraw laptopów Fujitsu-Siemens znajdziesz TUTAJ. Nie widziałem tam modelu Amilo Pro v8010 ale może znajdziesz jakiś w podobnej obudowie. Ja mam laptopa Fujitsu-Siemens v2010 i muszę powiedzieć, że ich laptopy są bardzo problemowe jeśli chodzi o wymianę/naprawę czegoś. Ja chcąc dołożyć nową kostkę pamięci musiałem robić to zdejmując klawiaturę, zresztą można samemu zobaczyć POMYSŁY projektantów z FS.

Nazwij temat konkretnie.