Pytanie o GeForce 88XX

Czy Nvidia ma zamiar wydać kartę (którą kolwiek z tej serii) na port AGPx8?? jak ktoś coś słyszał, przeczytał niech pisze !!

na 100% < NIE . Możesz o tym pomażyc…

może jak namówimy Nivdia, tylko co zostanie z wydajności na tym porcie :frowning: może polecacie coś tak do 499zł żeby było wydajne :slight_smile:

Nie wiem czy opłaca Ci się inwestować w kartę na AGP. Jak dla mnie szkoda wydatku.

Ale kompa to ja bedę kupować za jakieś 2 lata a ta karta co mam padła źle wyświetla obraz na LCD-ku smuży jak niwiem co wymiana na kaskę żecz jasna :frowning:

to raczej wina monitora :stuck_out_tongue:

sprzedaj tą płyte co masz i kup z obsługą pci-e

wyjdzie mniej więcej na to samo bo karty na pci-e są tańsze od tych na agp ;]

edit:

ulalaa nie zauważyłem że masz płytę pod Socket 478 :?

kup gf 7600 gs od galaxy / palit z pamiątkami ddr3 1400 mhz

nic mocniejszego nie warto ładować do tego sprzeta

NV i ATi zapowiedziała że jest to technicznie możliwe i pewnie będą, AGP nie umiera, ostatnio wyszły mocne karty na AGP.

Mozę taki monitor, jak by karta padła to prędzej wyświetlała by np paski na monitorze.

Czy Ty wiesz co piszesz ?? Czy jaja sobie robisz ??

AGP jest nieznacznie wolniejszy od PCI-E

A PCI-E ma obsługę SLI i tyle. …

Co do tematu to może wyjdzie 8600 z DX10 na AGP …

Czyli jakby zastosować kartę z rodziny 88xx na agp i kartę fizyki to port PCI-E by poległ bo tryb SLI to próba skonstruowania czegoś takiego jak karta fizyki (tak mi się zdaje) czyli narazie trzeba rzeźbić Nvidię i AMD oto żeby zrobili takie cuś na AGP i za około 1300zł na same karty (grafi. i fizyki) będziemy mieli coś o owiele większej mocy niż dwa GF8800GT w trybie SLI ??? Pisze e-maila do Nvidi z zapytaniem o to. POZATYM TEST NA DWÓCH MONITORACH LCD BENQ I LG WIĘC RACZEJ NIE ICH WINA POZATYM SĄ ZAWIECHY KARTY GRAFICZNEJ PODCZAS GRANIA :frowning:

Złączono Posta : 29.05.2007 (Wto) 8:44

mA KTOŚ DO NICH E-MAIL-A BO JAK DZWONIĘ DO NICH TO NIKT NIC NIE WIE O TAKOWYM PROCEDERZE I PROSZĄ PISAĆ E-MAILA DO NICH TO ZNAJDĄ ODPOWIEDZ (BRAK KOMPETENCJI I INFORMACJI ZE STRONY PRACOWNIKA)