Pytanie o GeForce 88XX

(system) #1

Czy Nvidia ma zamiar wydać kartę (którą kolwiek z tej serii) na port AGPx8?? jak ktoś coś słyszał, przeczytał niech pisze !!

(system) #2

na 100% < NIE . Możesz o tym pomażyc..............

(system) #3

może jak namówimy Nivdia, tylko co zostanie z wydajności na tym porcie :frowning: może polecacie coś tak do 499zł żeby było wydajne :slight_smile:

(Djkilof) #4

Nie wiem czy opłaca Ci się inwestować w kartę na AGP. Jak dla mnie szkoda wydatku.

(system) #5

Ale kompa to ja bedę kupować za jakieś 2 lata a ta karta co mam padła źle wyświetla obraz na LCD-ku smuży jak niwiem co wymiana na kaskę żecz jasna :frowning:

(Clubbasse207) #6

to raczej wina monitora :stuck_out_tongue:

sprzedaj tą płyte co masz i kup z obsługą pci-e

wyjdzie mniej więcej na to samo bo karty na pci-e są tańsze od tych na agp ;]

edit:

ulalaa nie zauważyłem że masz płytę pod Socket 478 :?

kup gf 7600 gs od galaxy / palit z pamiątkami ddr3 1400 mhz

nic mocniejszego nie warto ładować do tego sprzeta

(Michal Kolatek) #7

NV i ATi zapowiedziała że jest to technicznie możliwe i pewnie będą, AGP nie umiera, ostatnio wyszły mocne karty na AGP.

Mozę taki monitor, jak by karta padła to prędzej wyświetlała by np paski na monitorze.

(Chrucik) #8

Czy Ty wiesz co piszesz ?? Czy jaja sobie robisz ??

AGP jest nieznacznie wolniejszy od PCI-E

A PCI-E ma obsługę SLI i tyle. .....

Co do tematu to może wyjdzie 8600 z DX10 na AGP ....

(system) #9

Czyli jakby zastosować kartę z rodziny 88xx na agp i kartę fizyki to port PCI-E by poległ bo tryb SLI to próba skonstruowania czegoś takiego jak karta fizyki (tak mi się zdaje) czyli narazie trzeba rzeźbić Nvidię i AMD oto żeby zrobili takie cuś na AGP i za około 1300zł na same karty (grafi. i fizyki) będziemy mieli coś o owiele większej mocy niż dwa GF8800GT w trybie SLI ?????? Pisze e-maila do Nvidi z zapytaniem o to. POZATYM TEST NA DWÓCH MONITORACH LCD BENQ I LG WIĘC RACZEJ NIE ICH WINA POZATYM SĄ ZAWIECHY KARTY GRAFICZNEJ PODCZAS GRANIA :frowning:

Złączono Posta : 29.05.2007 (Wto) 8:44

mA KTOŚ DO NICH E-MAIL-A BO JAK DZWONIĘ DO NICH TO NIKT NIC NIE WIE O TAKOWYM PROCEDERZE I PROSZĄ PISAĆ E-MAILA DO NICH TO ZNAJDĄ ODPOWIEDZ (BRAK KOMPETENCJI I INFORMACJI ZE STRONY PRACOWNIKA)