Pytanie o HP

(Tom) #1

Witam,

kupilem wlasnie urzadzenie wielofunkcyjne HP 2610

ma ona obcje

-kopiowanie

-scanowanie

-fax

-drukowanie zdjec z aparatu cyfrowego,

moja mama zadala mi pytanie jaka jest roznica miedzy kopiowaniem a scanowaniem na HP,A JA NIE bardzo umiem jej konkretnie odpowiedziec,.CHodzi mo o to ze po co jest scanowanie jak mozna szybciej kopiowac - wystarczy nacisnac 2 przyciski. :smiley: :smiley: :smiley:

(Kam) #2

Kopiowanie - wk艂adasz papiera :], wybierasz ilo艣膰 kopii i czekasz, a偶 Ci wydrukuje dan膮 ilo艣膰.

Skanowanie - np. zdj臋膰, poczt贸wek... :]. Jakby艣 chcia艂 to potem wydrukowa膰, bez 偶adnego retuszu, obr贸bki, to najlepiej w艂膮czy膰 kopiowanie w kolorze i git :].

(Mrbogus) #3

Nie zawsze to co skanujesz odrazu nadaje si臋 do wydruku czasami trzeba to poprawic co艣 dopisa膰, wyretuszowa膰 itp. po to jest opcja skanowania pozatym nie zawsze chcesz to drukowa膰 czasami po prostu potrzebujesz to komus przes艂a膰 w formie elektronicznej.

(Tom) #4

ok zrozumialem, dzieki.

(Partia) #5

Cze艣膰,

Najkr贸cej m贸wi膮c przy skanowaniu mo偶esz wybra膰 obszar skanowania(lub te偶 okre艣li膰 wi臋cej funkcji: rozdzielczo艣膰, rodzaj papieru itd.), a kopiowanie to poprostu zeskanowanie wszystkiego(wg. jaki艣 domy艣lnych ustawie艅). Retusz i tym podobne mo偶na zrobic i na gotowym zdj臋ciu zar贸wno tym skopiowanym jak i zeskanowanym :slight_smile:

Pozdrawiam