Pytanie o HP

Witam,

kupilem wlasnie urzadzenie wielofunkcyjne HP 2610

ma ona obcje

-kopiowanie

-scanowanie

-fax

-drukowanie zdjec z aparatu cyfrowego,

moja mama zadala mi pytanie jaka jest roznica miedzy kopiowaniem a scanowaniem na HP,A JA NIE bardzo umiem jej konkretnie odpowiedziec,.CHodzi mo o to ze po co jest scanowanie jak mozna szybciej kopiowac - wystarczy nacisnac 2 przyciski. :smiley: :smiley: :smiley:

Kopiowanie - wkładasz papiera :], wybierasz ilość kopii i czekasz, aż Ci wydrukuje daną ilość.

Skanowanie - np. zdjęć, pocztówek… :]. Jakbyś chciał to potem wydrukować, bez żadnego retuszu, obróbki, to najlepiej włączyć kopiowanie w kolorze i git :].

Nie zawsze to co skanujesz odrazu nadaje się do wydruku czasami trzeba to poprawic coś dopisać, wyretuszować itp. po to jest opcja skanowania pozatym nie zawsze chcesz to drukować czasami po prostu potrzebujesz to komus przesłać w formie elektronicznej.

ok zrozumialem, dzieki.

Cześć,

Najkrócej mówiąc przy skanowaniu możesz wybrać obszar skanowania(lub też określić więcej funkcji: rozdzielczość, rodzaj papieru itd.), a kopiowanie to poprostu zeskanowanie wszystkiego(wg. jakiś domyślnych ustawień). Retusz i tym podobne można zrobic i na gotowym zdjęciu zarówno tym skopiowanym jak i zeskanowanym :slight_smile:

Pozdrawiam