Pytanie o ikonki z Visty - instalacja

Witam

Postanowiłem dziś ściągnąć instalator ikonek z Visty.

Nazywają się one Vista Icon Pack v.2 ,a plik waży 10 mb.

Czy mogę je zainstalować bez ryzyka utraty stabilności systemu ?

W instalatorze doczytałem się takiego tekstu

Pozdrawiam. :slight_smile:

system nie powinien utracić stabilności jak już to może wystąpić jakiś błąd w wyglądzie tych oto ikonek :wink:

Mam ten pack zainstalowany na XP z SP2, wszystko chodzi ślicznie, ikony bardzo fajnie, nie ma żadnych problemów z systemem, ale ten pack dłuuugo się instaluje więc bądź cierpliwy. Po restarcie systemu będzie na pulpicie ikonka, i dopiero jaką ją klikniesz to nowe ikony będą widoczne.

Jeżeli jeszcze mam na dysku to wrzuce do siebie na serwer i podam linka

a z kąd mozna sciągnąc ten pack?

Np. z tąd

dzięki :smiley:

moze ktoś jasniej napisać jak podmienić szybko na te visty bo plik exe i sie wypakowały ikonki i co dalej :stuck_out_tongue:

Uruchamiasz instalator i instalujesz.

Podczas instalacji podmieniają się pliki systemowe ,zawierające ikony.

Po tym ,instalator prosi o reset kompa.

Zgadzasz się oczywiście. :smiley:

To już koniec.

P.S. Czyli mogę je normalnie zainstalować na systemie bez SP2 ?

Bunio no pewno że można. Co najwyżej wystąpią jakieś problemy podczas tworzenia tekstur dla ikonek.

Przed instalacją utwórz jednak punkt przywracania tak w razie czego :wink:

Wielkie dzięki wszystkim udzielającym się w tym temacie.

W systemie jest wszystko cacy. :wink:

pobralem plik który podał kolega kurzun26 i mozecie mi powiedzieć jaką ścieszke wybrać ?

Po rozpakowywaniu ,na ostatniej stronie instalatora jest wypisane co ma zrobić: zacząć instalację czy wyświetlić plik readme.

Trzeba wybrać instalację.

Żadnych ścieżek się nie podaje. :wink:

Najlepiej zrób screena ,tam gdzie się podaje tą ścieżkę.

program domyślnie podaje ścieszke C:\Documents and Settings\adminpysiu\My Documents\My Pictures\ - mozna zmienić jak dam instal to tam wypakowuje :slight_smile:

http://www.joejoe.biz/joejoe/load/index.php?cid=35

Stąd możecie ściągać, ściagajcie ostatnią pozycję :slight_smile:

Wszystko pieknie smiga

Tak ,ta wersja jest normalna.

Za to Twoja pysiu jest jakaś inna. :wink:

zainstalowałem ten pack co podał ie7 i muszę przyznać że jest cacy :mrgreen: wszystko ładnie pięknie …

bądźcie cierpliwi gdy będzie twrał proces instalacji :wink: bedzie tam jeszcze trzeba odp. na 2 pytania czy uzywasz WMP 10 czy starszych wersji i czy używasz IE 6 czy 7

w czasie procesu instalacji windows poprosi o płytkę gdzyż system został zmodyfikowany … nie ruszajcie tego okienka , zostawcie go … po zakonczeniu instalacji reset kompa 8)

bunio to ściągnołem

http://www.chip.de/downloads/c1_downloads_19140082.html

Hmmm…

Jednak to jest to samo ,co ja mam.

Spróbuj pobrać z tego źródła ,co podał ie7. :slight_smile:

Bunio dzieki za pomoc dzięki twoim wskazówką doszedlem o co biega ten link co podąlem to są same ikonki co tylko sie wypakuja i tyle dopiero z lokalizacji co IE7 podał pobralem włąsciwy plik i tak jak pisałeś poszło :wink:

Co prawda nie kręcą mnie jakieś zmiany ikonek ale… skusiłem się.

I naprawdę polecam :slight_smile:

Świetnie te ikonki komponuja się z moim srebrnym stylem z longhorna :wink: