Pytanie o internet mobilny do laptopa

Drodzy forumowicze, jeśli chodzi o laptopy i wybór dostawcy mobilnego internetu do nich, jestem kompletnym nowicjuszem. Chciałbym zapytać Was, czy istnieje oferta mob. Internetu, który można opłacać przez “doładowanie”, tak jak np. doładowuje się telefon bez abonamentu (czyli oferta bezabonamentowa)? Czyli sprzedają mi, na przykład, modem USB, a ja płacę za Internet kupując doładowania.

Jeśli napisałem w złym dziale, to sorry, ale ten wydawał mi się najodpowiedniejszy.

Bierz internet z playa, sam mam, za doładowanie za 30zł dostajesz 1GB limitu + te 30zł to również 1GB jeśli tych pieniędzy nie wykorzystasz, wykupując nocny transfer od 24 do 9 rano nie zabiera ci limitu, jest też usługa wyższa prędkość, wtedy internet śmiga do 4MB/s, sprawdzone i działa dobrze (w zasięgu HSPA). Kupujesz starter nowy play online na kartę + modem, bądź gotowy zestaw starter z modemem, za cenę 129 zł (saturn). Lepszej oferty nie znajdziesz moim zdaniem. Ale niech inni się wypowiedzą. Aha zapomnij o grach online bo pingi są wysokie (od 250ms w górę)

Poszukaj w google informacji na temat internetu z aero2. Może Cię zainteresuje jeżeli nie masz dużych wymagań.

Internet jest bezpłatny, musisz zapłacić jedynie za kartę sim i mieć własny modem.

Play Online lub Orange Free. Opłaca się ładować rzadziej, ale za większe kwoty (większe bonusy).

http://www.play.pl/pl/oferta/internet/i … jCWzjLzyfw

http://www.orange.pl/kid,4002009309,id, … &skin=shop

Tylko pamiętaj, że internet w Play Online działa tylko na nadajnikach właśnie Playa (w normalnych taryfach typu ‘Fresh’ czy ‘Lubie to’ można się logować także do Plusa i Orange), więc przed ewentualną decyzją, sprawdź czy nie ma problemów z zasięgiem.

P.S. Aero2 faktycznie może być idealną opcją, ostatnio zwiększyli transfer do 512kb/s.

Wielkie dzięki, panowie! Temat do zamknięcia.

Poczytaj http://webhosting.pl/Darmowy.Internet.o … iwe.koszta

msyacko , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038