Pytanie o Internet / TV Netia

(opera727) #1

Witam, mam pytanko na temat usług w Netii, u mnie w miejscowości ogłasza się Netia.
Mają dwa pakiety, które mnie interesują:
Telewizja Cyfrowa HD + Internet 150 Mb/s z WiFi - 43 zł Telewizja Cyfrowa HD + Internet 300 Mb/s z WiFi - 53 zł. Co myślicie o tym Internecie?
Szybki będzie podczas oglądania Netflixa?
Warto go brać za taką cenę?
Dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam.

(tosiekbu) #2

Witam,
Obojętnie który pakiet wybierzesz, wszystko będzie śmigać jak trzeba :slight_smile:

(opera727) #3

Witam, rozumiem, jeśli chodzi o internet do 150 Mb/s i 300Mb/s, wiesz, z jaką prędkością będzie pobierać testowy plik np., 1GB itp., ?

(tosiekbu) #4

Tutaj ładna rozpiska

(opera727) #5

Dziękuję za linka :wink:

(Kromal) #6

Witam,

Jedna ważna rzecz, jeżeli to Netia Player to jest to Tv w technologii streaming i będziesz miał opóźnienie 30 sekund - więc jak będziesz oglądał mecz na żywo to u Ciebie będzie wszystko opóźnione. Tak informacyjnie bo o tym się nie mówi.

(opera727) #7

Czy to jest Netia Player, ja tego nie wiem, muszę się dowiedzieć, ale dziękuję za dobrą radę :wink:
Zastanawiam się nad prędkością, która będzie najlepsza oferta 150 Mb/s czy 300 Mb/s?
Ja wiem, że prędkości są, do więc różnie to może być i nie wiem, jak to będzie działać w rzeczywistości.

(opera727) #8

Czy to jest Netia Player, ja tego nie wiem, muszę się dowiedzieć, ale dziękuję za dobrą radę :wink:
Zastanawiam się nad prędkością, która będzie najlepsza oferta 150 Mb/s czy 300 Mb/s?
Ja wiem, że prędkości są, do więc różnie to może być i nie wiem, jak to będzie działać w rzeczywistości.

(Madafaker) #9

Przez wszystkie okresy rozliczeniowe obowiązywania umowy?
Koszt aktywacji łącza?

(opera727) #10

Ad 1 Tak.
Ad 2 51 zł.

(Madafaker) #11

Tylko opcja 300, wszystko w temacie

(opera727) #12

Wiec jednak się skuszę na 300 :wink:
Dzięki za odpowiedź.

(MatX_) #13

Do Netflixa żadna różnica.

(opera727) #14

Na pewno?
Nawet jak wybiorę, najlepsza jakość jak będzie dostępna?

(MatX_) #15

Przy najlepszej jakości jaką Netflix oferuje potrzeba 20-25 Mbps. Jak będziesz miał więcej to nic nie zmieni :slight_smile:

(opera727) #16

Rozumiem, a jak wygląda sprawa na YouTube w 4K?
Internet 150 Mb/s uciagnie?
Bo na pewno 300 Mb/s uciagnie to bez obawy.

(Madafaker) #17

Człowieku po co Ty dalej “rozbijasz g… na atomy”, tylko 10 złotych in plus, za dwa razy szybsze łącze, nad czym tu deliberować, skończ juz to “pierdolamento” o niczym, wybór jest oczywisty dla każdego rozumnego

(MatX_) #18

YT w 4K to 15-30 Mbps w zależności od materiału i klatek.

(opera727) #19

Bo mi się tak podoba, nieważne czy 10 zł, czy 50 zł, po to są pytania, żeby je zadawać.

Ok, dziękuję za odpowiedź.