Pytanie o Internet / TV Netia

Witam, mam pytanko na temat usług w Netii, u mnie w miejscowości ogłasza się Netia.
Mają dwa pakiety, które mnie interesują:
Telewizja Cyfrowa HD + Internet 150 Mb/s z WiFi - 43 zł Telewizja Cyfrowa HD + Internet 300 Mb/s z WiFi - 53 zł. Co myślicie o tym Internecie?
Szybki będzie podczas oglądania Netflixa?
Warto go brać za taką cenę?
Dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam.

Witam,
Obojętnie który pakiet wybierzesz, wszystko będzie śmigać jak trzeba :slight_smile:

Witam, rozumiem, jeśli chodzi o internet do 150 Mb/s i 300Mb/s, wiesz, z jaką prędkością będzie pobierać testowy plik np., 1GB itp., ?

Tutaj ładna rozpiska

Dziękuję za linka :wink:

Witam,

Jedna ważna rzecz, jeżeli to Netia Player to jest to Tv w technologii streaming i będziesz miał opóźnienie 30 sekund - więc jak będziesz oglądał mecz na żywo to u Ciebie będzie wszystko opóźnione. Tak informacyjnie bo o tym się nie mówi.

Czy to jest Netia Player, ja tego nie wiem, muszę się dowiedzieć, ale dziękuję za dobrą radę :wink:
Zastanawiam się nad prędkością, która będzie najlepsza oferta 150 Mb/s czy 300 Mb/s?
Ja wiem, że prędkości są, do więc różnie to może być i nie wiem, jak to będzie działać w rzeczywistości.

Czy to jest Netia Player, ja tego nie wiem, muszę się dowiedzieć, ale dziękuję za dobrą radę :wink:
Zastanawiam się nad prędkością, która będzie najlepsza oferta 150 Mb/s czy 300 Mb/s?
Ja wiem, że prędkości są, do więc różnie to może być i nie wiem, jak to będzie działać w rzeczywistości.

Przez wszystkie okresy rozliczeniowe obowiązywania umowy?
Koszt aktywacji łącza?

Ad 1 Tak.
Ad 2 51 zł.

Tylko opcja 300, wszystko w temacie

Wiec jednak się skuszę na 300 :wink:
Dzięki za odpowiedź.

Do Netflixa żadna różnica.

Na pewno?
Nawet jak wybiorę, najlepsza jakość jak będzie dostępna?

Przy najlepszej jakości jaką Netflix oferuje potrzeba 20-25 Mbps. Jak będziesz miał więcej to nic nie zmieni :slight_smile:

Rozumiem, a jak wygląda sprawa na YouTube w 4K?
Internet 150 Mb/s uciagnie?
Bo na pewno 300 Mb/s uciagnie to bez obawy.

Człowieku po co Ty dalej “rozbijasz g… na atomy”, tylko 10 złotych in plus, za dwa razy szybsze łącze, nad czym tu deliberować, skończ juz to “pierdolamento” o niczym, wybór jest oczywisty dla każdego rozumnego

YT w 4K to 15-30 Mbps w zależności od materiału i klatek.

Bo mi się tak podoba, nieważne czy 10 zł, czy 50 zł, po to są pytania, żeby je zadawać.

Ok, dziękuję za odpowiedź.