Pytanie o kartę kredytową a wypłacenie pieniedzy

Witam,

mam pytanie czy jeżeli z karty kredytowej ING przeleje pieniądze na rachunek osobisty ING to prowiżja będzie niska jeżeli te pieniądze potem wyplace z bankomatu? Ponocz jest tak że z karty kredytowej korzysta się tylko jak się kupuje no. w sklepie a jak się wybierze pieniadze z bankomatu to są ogromne odsetki.Jak to jest?

Dzięki za info

najpewniejsze informacje są u źródła:

http://www.ingbank.pl/u235/navi/32324

Z tymi ogromnymi odsetkami to nie do końca jest tak strasznie. Generalnie, gdy z karty kredytowej wypłacasz pieniądze w bankomacie, to odsetki są normalne, tyle że liczą się od momentu wypłaty.

Ja mam kartę Visa z mBanku z oprocentowaniem 20%. Tutaj jest tak, że jeżeli płacisz kartą za zakupy, to nawet przez 54 dni odsetki nie są naliczane a potem rusza liczenie 20%. Jeżeli wyplacasz z bankomatu, to te 20% liczone są od razu.

Przypuszczam, że w innych bankach jest podobnie.

Jak możesz to daj sobie spokój z tymi kartami…

Poza tym jak można wziąć kartę kredytową i nie wiedzieć jak działa??

Jak nie chcesz sobie narobić długów to lepiej z niej nie korzystaj…

Poczytaj sobie jeszcze moją opowieść o karcie kredytowej:

post2334742.html?hilit=karta kredytowa#p2334742

okmiwww ,

Ja dodam tylko tyle.

Zależy tutaj akurat, komu odradzasz.

Nie wszyscy korzystający z kart kredytowych zadłużają się i popadają w pułapkę kart.

Jeśli ktoś umiejętnie umie korzystać z kart kredytowych , produkt taki jest świetnym dodatkiem.

Niby u nas jeszcze prestiż, a jeszcze większy kiedy posiadamy wypukłe karty.

W stanach np. większość populacji tamtejszej korzysta z kart kredytowych.

Sam mam 4 karty kredytowe, i kilka płatniczych.

3 wypukłe , reszta płaskich.

I powiem więcej, z kart nie zamierzam rezygnować, korzystam wtedy kiedy potrzebuję, a w większość normalnych sklepów on line, płaską kartą nie zapłacisz.

Czasami latam, i rezerwuję loty przez www, najwygodniejszym sposobem płatności jest karta kredytowa.

Za granicą polski, również z płatnościami kartami płaskimi ->debetówkami miałem problemy, natomiast kredytówkami płaciłem normalnie…

Więc jeśli masz rozum, jesteś świadom czego chcesz w życiu, kredytówka dla Ciebie jest stworzona, jednak, jeśli jednak lubisz przepuszczać pieniądze, lepiej nie baw się kredytówkami, bo może to się źle skończyć :stuck_out_tongue_winking_eye: