Pytanie o kartę sim - problem

Witam. Mój poprzedni telefon uległ zniszczeniu, więc wyjąłem kartę pamięci, a na śmierć zapomniałem o karcie SIM. Oddałem telefon do jakiegoś komisu, ponieważ był totalnie zniszczony, i dopiero dzisiaj, po zakupie nowego telefonu przypomniałem sobie, że przecież nie wyjąłem karty. Wcześniej spłaciłem stary telefon który jeszcze był na umowie, i przeszło na moją karte ok. 500 zł więc niemało. Jeśli pójdę do komisu, i już nie będzie telefonu, to czy mam szansę odzyskać pieniądze?? Oba telefony zakupione w sieci play, mam wszystkie dokumenty.

Idź do głównego salonu Play w Twoim mieście i poproś o wydanie duplikatu karty sim. Jest taka możliwość jeżeli masz zarejestrowany numer telefonu na swoje nazwisko. Nie powinno być problemu tym bardziej, że twierdzisz, że masz wszystkie dokumenty.

Jeśli nie będzie telefonu i razem z nim karty, to już chyba pozamiatane, bo wątpię żeby chcieli odpowiadać za coś o czym to Ty powinieneś pamiętać. Co rzetelniejsi pracownicy komisów pewnie by sprawdzili jeszcze to czy klient nie zostawił karty SIM w telefonie, ale to już raczej nie w tym komisie :stuck_out_tongue: Ale idź do tego komisu i się po prostu spytaj, czy nie wyjmowali ze środka karty SIM, bo Ty zapomniałeś, a chciałbyś ją odzyskać.

Jak jej nie odzyskasz to już pozostaje chyba tylko to co wyżej radzi user thommy18.

Dodam jeszcze, że wydanie duplikatu SIM w play jest darmowe(przynajmniej w Play Fresh tak miałem)