Pytanie o kartę sim - problem


(Kamilziom33) #1

Witam. Mój poprzedni telefon uległ zniszczeniu, więc wyjąłem kartę pamięci, a na śmierć zapomniałem o karcie SIM. Oddałem telefon do jakiegoś komisu, ponieważ był totalnie zniszczony, i dopiero dzisiaj, po zakupie nowego telefonu przypomniałem sobie, że przecież nie wyjąłem karty. Wcześniej spłaciłem stary telefon który jeszcze był na umowie, i przeszło na moją karte ok. 500 zł więc niemało. Jeśli pójdę do komisu, i już nie będzie telefonu, to czy mam szansę odzyskać pieniądze?? Oba telefony zakupione w sieci play, mam wszystkie dokumenty.


(Thommy18) #2

Idź do głównego salonu Play w Twoim mieście i poproś o wydanie duplikatu karty sim. Jest taka możliwość jeżeli masz zarejestrowany numer telefonu na swoje nazwisko. Nie powinno być problemu tym bardziej, że twierdzisz, że masz wszystkie dokumenty.


(Kris-is) #3

Jeśli nie będzie telefonu i razem z nim karty, to już chyba pozamiatane, bo wątpię żeby chcieli odpowiadać za coś o czym to Ty powinieneś pamiętać. Co rzetelniejsi pracownicy komisów pewnie by sprawdzili jeszcze to czy klient nie zostawił karty SIM w telefonie, ale to już raczej nie w tym komisie :stuck_out_tongue: Ale idź do tego komisu i się po prostu spytaj, czy nie wyjmowali ze środka karty SIM, bo Ty zapomniałeś, a chciałbyś ją odzyskać.

Jak jej nie odzyskasz to już pozostaje chyba tylko to co wyżej radzi user thommy18.


(K M K2) #4

Dodam jeszcze, że wydanie duplikatu SIM w play jest darmowe(przynajmniej w Play Fresh tak miałem)