Pytanie o łącze 1Mb w Netii i Multimo

Witam

W netii opcja 1Mb płaci sie abonament 55zł brutto, nie ma limitów danych, dynamiczne IP, aktywacja 1zł, modem za 1zł umowa na 24 miesiące.

Teraz mam kilka pytan odnośnie Multimo:

W Multimo opcja 1024 płaci się abonament 54zł brutto, ale:

  1. Czy można zamówić modem za 1zl tak jak w netii ?

  2. I najważniejsze Czy przy opcji 1024 mogę mieć plan socjalny 28zł za telefon czy musi być ten wyższy abonament ??

  3. Czy abonament 55zł płaci sie cały czas przez 24 miesiące ?

PILNE z gory dziekuje za pomoc dlatego ze tych informacji nie mogę znaleźć na stronie http://www.multimo.pl

EDIT: trochę informacji znalazłem więc pozmieniałem pytania

  1. Nie

  2. może być socjalny

3 tak

To jeszcze jedno. Czy w netii za usługę 1Mb mogę posiadać plan socjalny 28zł ?? Bo kumpel mówił że musi być minimum 55zł abonament za telefon :confused: ale jakoś nie mogę w to uwierzyć i nie mogę sie też tam dodzwonić.

@gogo22 Mylisz się … można zamówić modem za 1 zł ale abonament za pierwszy miesiąc płacisz normalnie … jak masz swój modem to pierwszy miesiąc płacisz złotówkę …

Złączono Posta : 12.04.2007 (Czw) 19:33

jest o tym w punkcie 2.2 w ofercie na start.

w punkcie 2.2 pisze że “można używać swojego modemu ADSL bez zamawiania ich modemu, a abonament za pierwszy miesiąc zostaje obniżony do 1zl”

Nie ma nigdzie mowy że modem kosztuje 1zł

Ale jeszcze jedno mnie męczy czy można założyć z Netii opcję 1Mb na planie socjalnym 28zł ??

Nielepiej zadzwonić do nich i się dowiedzieć szeczegółowo czy bedzie możliwośc podłączenia topie Netia na tym planie?

“Nie ma nigdzie mowy że modem kosztuje 1zł” przyznaję trochę źle zrozumiałem … Można zamówić modem za złotówkę …

Cennik zestawów instalacyjnych Multimo

jak chcesz netie 1 MB

to wez ja w opcji na ROK.

Kosztuje to 64 brutto zamiast 55.

Za rok powinno sie zwrocic ;]

jak zwrócić ?nie rozumiem ?

bo za rok będą nowe lepsze promocje :lol:

Dokladnie tak.

Średnia z 2 lat abonamentu (2 razy po roku) będzie niższa niż 2 letniego (1 raz na 2 lata)

Powinno sie zwrocić. W najgorszym wypadku za tą samą cenę będziesz miał sporo szybciej.