Pytanie o licencje office student&home 2007 3 stanowiska

Witam

Mam krótkie pytanie, pracuje w pewnej uczelni publicznej , w biurze tym zajmujemy sie różnymi projektami, i teraz chcemy zakupić sobie office , nasza działalność jest w 100% niezarobkowa, moje pensje wypłaca uczelnia, a efektem naszej pracy jest co najwyżej edukacja młodych ludzi nikt bezpośrednio nic nie sprzedaje ani nie zarabia.

Więc teraz moje pytanie czy możemy zakupić taką wersje własnie jaka mam w temacie: (MS office home&student 3 stanowiska PL) , a jeżeli nie to jaką wersję możemy kupić (gdyż standard kosztuje chyba ponad 1500 a to stanowczo za dużo) , chyba ze w gre wchodzą jakieś licencje edukacyjne cz coś ?

NIE.

Ten program jest do użytku prywatnego (domowego), nie w żadnych instytucjach, szkołach, kościołach, fundacjach, firmach i czymkolwiek innym.

Szkoła nie prowadzi działalności zarobkowej, ale ma pracowników, którzy zarabiają.

http://www.microsoft.com/poland/edukacja/eduakcja.mspx

http://www.microsoft.com/poland/edukacja/

http://www.microsoft.com/poland/licencj … demic.aspx

Istnieje licencja dla jednostek edukacyjnych, choć nie mam pojęcia o cenie. Zajmują się tym wyspecjalizowane firmy, posiadające umowy z Microsoftem. Takich licencji nie można kupić w zwykłym sklepie.

OpenOffice nie wystarcza? Jeśli ma za mało szablonów i clipartów dla większych projektów to SUN oferuje komercyjną wersję - StarOffice. Chyba dla szkół dostarczają za darmo, jedynie po cenie nośnika (80zł, nieograniczona liczba stanowisk), a normalna licencja kosztuje chyba 500zł za 5 stanowisk, ale nie jestem an bieżąco, piszę z pamięci.

:?

http://www.vobis.pl/oferta/oprogramowan … du_pl.aspx

http://www.vobis.pl/oferta/oprogramowan … 07_pl.aspx

http://www.vobis.pl/oferta/oprogramowan … td_ae.aspx

Vobis to nie zwykły sklep ??

W jednym z podanych linków masz o połowę taniej w licencji akademickiej.

Super :slight_smile: dzięki bardzo Mara za rzeczowe wyjaśnienie tematu :slight_smile:

Temat do zamknięcia, Pozdrawiam