Pytanie o motorole v300

Witam.

Wiem, że to nie na miejscu, ale abrdzo zależy mi na szybkiej i szczerej odpowiedzi.

Mam telefon Motorola v300. Kupilem do niego jakis czas temu obudowe, taką zwykłą, bezfirmową. Założyłem i szybko zaczęła się przecierać i nie pasowala idealnie do telefonu, przy otwieraniu klapki, nie chodziła gładko.

Czy Waszym zdaniem warto kupic obudowę firmy Millenium? Czy ktoś ma doświadczenie w podobnej sprawie?

Bardzo proszę o odpowiedź.

pozdrawiam, AnKon…

Ja to osobiście nie mogę nic powiedzieć na temat tej firmy ale jest to telefonik z klapką i dobranie dobrej obudowy może być problemem. Ja proponuję przejść się po komisach lub serwisach GSM (ewentualnie w gazecie z ogłoszeniami) i poszukać używanej obudowy ale oryginalnej – wtedy będzie pewna jakość.

Ja tak samo kiedyś kupiłem obudowę do dawnego mojego telefonu – szukałem obudowy bo ta którą miałem rozleciała się (też nieoryginalna) i właśnie koleś z komisu nie miał żadnej ale miał akurat dany telefon w częściach i kupiłem obudową oryginalną do SE t68 (czy jakiś taki to był model) i byłem z niej zadowolony i zapłaciłem mniej niż za nową nieoryginalną.

Nie warto w takich przypadkach oszczędzać. Zdecydowanie kup oryginalną obudowę. Jeśli nie będzie mógł znaleść w komisach przejdź się i zamów w serwisie motoroli.

jakby ktos natrafił bardzo rosze o linka do takiej oryginalnej obudowy…

pozdrawiam;)

OT > kosz.