Pytanie o mozliwosci Partition Magic

Witam.Czytalem na tym forum tematy odnosnie Partition Magic i wiele sie dowiedzialem ale nie znalazlem odpowiedzi na jedno pytanie.Mianowicie dotyczy ona mojego problemu ktory jest taki:mam patrycje systemowa C 5 GB, D 25 GB i E 45 GB.I teraz sedno sprawy.Na c konczy mi sie miejsce bo jak wiecie wszystkie uaktualnienia i tak dalej sciagaja sie i instaluja na c.Przeznaczylem na ta partycje za malo miejsca.Czy moge Zabrac z innej troche miejsca i DODAC do c czy moze moj problem jest niemozliwy do zrealizowania bez ponownej reinstalki systemu(i co sie z tym wiaze utrarty wszystkich danych)?Aha i jeszcze jedno.Jesli jest mozliwosc zrobienia tego w tym programie to prosze mnie poinstuowac jak to zrobic. Z gory dzieki za pomoc.

Możesz :slight_smile:

Ale przed ta operacją radzę na wszelki wypadek wykonanie obrazu partycji systemowej np. Norton Ghostem lub Paragon Drive Backup 6.0

Namiary na ten ostatni masz tutaj:

http://www.forum.dobreprogramy.pl/viewt … 801#247801

To dobrze a teraz jak ktos jeszcze moze niech mi napisze co i jak w programie zrobic zeby to zrobic bo jeszcze z nim nie pracowalem i nie wiem dokladnie jak to zrobic.

Wlasnie sobie poczytalem o tworzeniu obrazu partycji systemowej w programie norton ghost i sie pogubilem wiec nie zrozumialem.Z tego co mi wiadomo ta czynnosc nie jest konieczna aczkolwiek jest przydatna w przypadku bledu programu PM.To jeszcze moje jedno takie pytanko.Czy czesto zdarzalo wam sie aby PM podczas pracy mial jakiegos errora?Bo nie wiem czy warto ryzykowac czy lepiej posiedziec troche dluzej nad opisem tworzenia obrazu patycji systemowej.

Skasowano link masz wszystko dokładnie wytłumaczone z obrazkami :slight_smile:

młoda Link który podałaś prowadzi do nielegalnego Forum.

Poczytaj sobie regulamin. :!:

A co zrobisz jak w trakcie rozszerzania partycji zabraknie na chwilę prądu w sieci ??

Tak że lepiej jak stworzysz obraz partyji systemowej.